Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okból bonyolítja meg...

Mi okból bonyolítja meg magának a szomszédom az életét parkolás szempontjából? Lehet reális magyarázat a következőkre?

Figyelt kérdés

Utca közepén lakok az ember akiről most szól a kérdés Ő az elején, nálunk az utcába mióta az eszemet tudom szokás alakult ki, mindenki a saját háza elé parkol, szembe ugyan, de rálát az autójára, nekem egyszer meghúzták, letörték a tükrét, majd rápisiltak, ezért vettem kamerát ami figyeli az előttem lévő közterületet ( nincs engedélyem, de a tükörtörő,autóra pisilőnek sincs tevékenységi engedélye én kárt nem okozok, innentől kezdve lehet perelni aki akar, úgy is 8 óra munka után van időm bárhová eljárkálni-aki felvette e Teréz körúti robbantót annak is kellett volna engedély a kamerára, vélhetően nem volt (nem adnak) őt is lehet perelni- :D))


Tehát figyeli a közterületet ahová parkolni szoktam, és mivel fizető parkoló ezért nagy eséllyel csak én állok ott, viszont jött emberünk, albérlő, eddig lakásuk ahol lakott ( másik utca ) ott volt lakáshoz belső udvari parkoló, ott állt, eljött nagyobb lakásba az utcánkba,


Itt jön a furcsaság, folyamatosan felénk parkol le, néha kamerázott helyemet is elfoglalja, ami bosszúságot okoz , de szabad mert közterület. Viszont, kiszámoltam, neki 60 métert kéne visszagyalogolni csurig töltött szatyrokkal, holott szinte a saját erkélye alatt is megállhatni , de inkább megnehezíti magának a dolgokat. Eszembe nem jutna utca végéről pakolni a karton vizet meg a zacsikat.


Az ember ahogy észrevettem egy rendes ember, gyárban dolgozhat mert műszakba jár kvázi este 9:30 körül megy el, reggel 6:30 fele ér haza megy el délután 1:30-kor és este 9:40 fele ér haza.. ez műszak. Tehát nem ilyen problémás ember.


Kérdésem ilyen pszichológiai kérdés, hogy miért nem az üres parkolót válassza ahelyett, hogy felénk áll meg ahol még tolatgatni is kell, egyszerűbb lenne neki a lakása előtt.


Mi magyarázhatja ezt? Vagy lehet én vagyok rosszul kódolva és én nem értem ?


2017. okt. 22. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz.
2017. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hétvége van. De attól még fontos ez számomra. Próbálom megtudni valahogy, hogy mi okozhatja azt, hogy ember megnehezíti az életét. Már 6 óra óta hasonló témákat olvasok, de semmi, ezért tettem fel a kérdést.
2017. okt. 22. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod a mondandódból kiszűrni a lényeget. Baromira fárasztó olvasni. Szerintem rájött, hogy te kamerázol, és biztonságban tudja az autóját ha ott parkol. De hogy egy szomszéd így számon tartja, hogy mikor ér haza a másik, rémisztő!

Én azt sem tudom, hogy kik a szomszédaim.

2017. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg magyarázd el neki a dolgot, még össze is barátkozhattok a végén
2017. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!