Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a barátaim azt mondják,...

Ha a barátaim azt mondják, hogy egyedi arcom van, akkor csúnya vagyok, és valószínűleg csak nem akarnak megbántani, de hazudni sem?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
szerintem igen.
2019. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán a barátaid, akkor nem hazudhatnak neked, egyedi arc az lehet szép is meg csúnya is. Úgy értették, hogy nem olyan, mint az emberek nagy részének. Ebbe ne láss bele semmi rosszat szerintem.
2019. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlenül. Én ismerek egy lányt, aki épp azért gyönyörű, mert nagyon érdekes a szeme vágása, az orra is kicsit ázsiai beütésű, mégis fehérbőrű, szőke hajú. Tehát különleges, egyedi arca van, ami nem jellemző itt Magyarországon, pedig úgy tudja, nincsenek közeli nem-magyar rokonai. Szóval lehet nagyon szép is az, akinek egyedi az arca.
2019. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt szokták mondani arra is, aki különleges, szép, pl. egzotikus vonásai vannak.

Szerintem inkább a furát szokták használni, ha valaki nem olyan szép, de nem akarják kimondani konkrétan, hogy csúnya.

2019. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csúnya vagy. Az egyedi arc nálam azt jelenti, hogy különleges, a tömegből kitűnő, nem feltétlenül a klasszikus értelemben vett szép, hanem olyan arc, ami mégis megragadó és kellemes, amire emlékszik az ember.
2019. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ha csúnya, akkor úgy mondják, "érdekes arca van".
2019. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem is elég egyedi arcom van, a csúnyától azért messze állok. Nem mindenki csúnya aki nem klasszikus szépség.
2019. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Frans se tudja ember... 🤔
2019. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!