Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek bármit tenni az...

Thepityu kérdése:

Miért félek bármit tenni az életbe?

Figyelt kérdés

Üdv.25éves srác ki vagyok.

Van párom 7éve,albérletben lakunk.Voltak céljaim a munkám területén ,bizonyos szintre eljutni bizonyos bérért(ez meg is lett),majd ezek után külföldön összegyűjteni házra,de már nem akarok elmenni.Jelenleg a szülőfalumtól 50km-re lakok és dolgozok.De semmi célom csak vagyok,páromat nem merem elvenni mert azt latom mai világba mindennek a vége válás,meg hát nem egészen működik pár hibája miatt ,illetve az én negativitásom miatt.Házra teszegetek félre ,de ha kpba lenne rá ,se merném megvenni valamiért.Megált egyszerűen az életem.Munka után semmihez nincs kedvem.Hétvégente visszajárok szülőfalumba,ott haverokkal motorozás addig jó...

Gondolkodom a vissza költözésen de félek akkor eldobom magamtol a jól keresés lehetőségét.Ez olyan mintha feladnám...csak nem tudom mit ,hogy miért is dolgozok.

Kiváncsi lennék korombeliek véleményére is ,illetve hogy ők mivel foglalkoznak munka után ,vagy ugy általánosságban mien nagy celjaik vannak.



2019. jan. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
A magyar ember kockazatkerulo. Es jol teszi.
2019. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Körülöttem mindenki teper,meg kinlódik de en boldogabbnak latom őket mint magamat.Zavar hogy nincs miert tulorázgatnaom nekem is,meg hogy simán kihagyok munkanapokat
2019. jan. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!