Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is bele van fásulva az...

Más is bele van fásulva az életbe, el van szomorodva?

Figyelt kérdés

Más is egy rakás sz.rnak érzi az életet?


A legfájdalmasabb, hogy hiába teszek, küzdök erőn felül, hogy jobb legyen, semmi sem javul.



26/L


2018. nov. 2. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem most nagyon jólesik a pihenés, lazítás.


Fásulva, elszomorodva nem vagyok annyira - inkább MÉLYEN MEGRENDÜLVE - az Elhunyt Egykori Őseimre Emlékezem.


Üdv: 44/N

2018. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is házimunkázok reggel óta, holnap is még házimunka vár rám plusz tanulás is.


Felhalmozódott kialvatlanságom van, tegnap fogalmam sncs, miért keltem 7-kor, ma felvertek, holnapután egésznapos program, kora reggeltől, jövő héten hat napos munkahét.

2018. nov. 2. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, elegem van 22/L
2018. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szintén elegem van.

20/f

2018. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van.és így visszanézve utálom az egész életemet és dühös is vagyok egy csomó emberre,magamra is.Az egész világra.Jó lenne elölről kezdeni az egészet ezek nélkül az emlékek nélkül,vagy ha már vége lenne az egésznek,és nem kellene folytatni. 22/L
2018. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Nem, én tökre elvagyok. Elég szar múlt van a hátam mögött de az már a múlt, nem fogok rajta siránkozni. Az élet megy tovább és mindig abban kell megtalálni a lehető legjobb lehetőséget ami épp van. Egyébként nálam azóta javult a helyzet mióta tudatosan leépítettem az irigységemet más, nálam jobb vagy gazdagabb emberek iránt. Mióta úgy fogom fel hogy az életemnek nincs semmilyen nagy és fennkölt célja, azóta vagyok boldog.
2018. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a budapesti közéleti forgatagtól undorodom gyakran.


Megöl a monotónia, az egyhangúság.


De reménykedem is egyben, mert már több kilátást is találtam a Gyökeres Változtatásra! :)

2018. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is elegem van 44/n
2022. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!