Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Szabó Péter tréningjeit...

A Szabó Péter tréningjeit elvégzőknek átlagosan mennyi időbe telik a meggazdagodás?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szabó Péter tréningjeiből nem azok gazdagodnak meg, akik elvégzik, hanem Szabó Péter, ennyi se jött le az egészből? :)
2019. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátom aki Szabó Péter fan volt és amit elért vele az az volt hogy mérhetetlenül egoista lett. Semmi többet. 😂
2019. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
ha meggazdagodni nem is fogsz, hatha egy kis hitet tudsz szerezni magadba. vagy egoista leszel, ahogy az elozo valaszolo irta. nem nezem szabo petert, de maga a motivacio minsig jol jon.
2019. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Vicc az az ember. Vagyis személyesen nem ismerem, lehet barátok lennénk ha megismerném, vagy lehet igazából egy kiváló és aranyos személyiség.


De ez a munkássága, meg amit terjeszt számomra taszító és felszines.

2019. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ameddig meg nem nyeri a lottó 5-öst 😂

Remélem te sem gondolod komolyan

2019. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
meggazdagodni nem azok szoktak akik másoktól kérdezik meg, hogy hogyan is kellene..jóreggeeet'!
2019. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ott a pont! Szóról-szóra ugyanígy jártam én is. Mióta az ismerősöm ezeket a "szeánszokat" hallgatja, mérhetetlenül egoista, lekezelő, és törtető lett, még a családjával szemben is.
2019. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tele vagytok gyűlölettel, mert Szabó Péternek több pénze van és jobb nője van, mint nektek.
2019. jan. 3. 11:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tele vagytok gyűlölettel, mert Szabó Péternek több pénze van és jobb nője van, mint nektek."

:))))))))

Tele vagy gyűlölettel, mert vannak, akiknek több pénzük van és jobb nőjük, mint neked, ezért akarsz meggazdagodni.

2019. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tele vagy gyűlölettel, mert azt hiszed tele vagyok gyűlölettel azok iránt, akiknek több pénzük van és jobb nőjük, mint neked. Ebből is látszik, hogy te vagy tele gyűlölettel és arra sem vagy méltó, hogy Szabó Péter megdugja a nődet.
2019. jan. 4. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!