Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy házasságban hogy jelenthet...

Egy házasságban hogy jelenthetik ki a felek hogy „sose csaltuk meg egymást“? Nme inkább azt kéne mondaniuk: „sose. Vagy legalábvis nem tudom róla“?

Figyelt kérdés

Nem értettem soha ez emberek ilyen megfellebbezhetetlen kijelentést miért tesznek hogy mernek....

sose csaltuk meg egymást pedig 30 éve vagyunk házasok... ja soha.


vagy csak ne tudtok róla...nem inkább így lenne korrekt?


Mert az hogy tényleg megcsalták-e egymást azt csak kínzás útján lehetne kiszedni a másik félből.

Lehet hogy valaki leél egy életet és sose vallja be hogy bizony volt ez és az...


2019. jan. 3. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy sose, akkor az bizonyára úgy is van. A bizalom a legfontosabb egy házasságban.
2019. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

" hogy sose, akkor az bizonyára úgy is van."



Hahahhahahhhahaaaa!! A főnök megkérdi de sose késel uyge??? Én???? ÉN aztán sohaa!!!!! (minden nap szinte)) na erről ennyit.


Meg aztán mindenki aztt mond hazduik amit akar lehet ilyennel ámítani magunkat hogy bizalomm..... barmoknak jó az.....

mint az a brit állmhivatalnok akit a tisztesség mintaképének tartott miudenki míg ki nem derült hogy 20 évig a szovjet hírszerzés beépített embere volt.... tisztesség mintaképe ja...

2019. jan. 3. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne olyan attitűddel élni, hogy soha ne bízzunk a másikban, ha mond valamit, akkor mindig kételkedjünk...
2019. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát pedig szerintem sehogy másképp nem érdemes élni csakis kételkedve. Megfellebezhetetlen tekintélyek csak a mesékben vannak ilyet csak a birkák fogadnak el.


Nekem nem létezik olyna ember aki amit mond az úgy van. Mert miért is lenne úgy? És ha hazudik téved? Úgy van? Majd azt én megvizsgálom úgy van-e.

2019. jan. 3. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki rendszeresen késik, azt a főnök is látja. Ha azt mondja az illető, hogy nem szokott késni, akkor saját maga alatt vágja a fát, ahogy azzal a cselekedettel is, ha valakivel szemben nem táplálsz bizalmat.
2019. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Ha valaki rendszeresen késik, azt a főnök is látja."


mellékvágány de 1) nem látja mert a mezei melós 7re jár a naygúr főnök meg 9re 2) de ha látja akkor meg a francnak kérdezi


de ez mellékvágány csak annak illusztrálása hogy azt hazudunk amit akarunk.

Én sose csalom meg a párom! Soha!! (ja épp tegnap is volt egy kamatyom-na midnegy azt úghyse tudja senki) hát ne így megy ez?

2019. jan. 3. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy mit mond az ember, mert ha csak a sajat igazadat hajtogatod, úgy nem leszel előrébb.


Azt mondják a szem nem hazudik. Ha a másik bele tud nézni a szemedbe, akkor nincs titkolnivalója feléd.Ha kétségeid vannak a partnered felé, akkor azt beszéljétek meg, hogy minél hamarabb pontot tudjatok tenni a probléma végére.

2019. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet erre mondják, hogy mindenki magából indul ki. Te képtelen vagy a hűségre, tehát mások is. Te képes vagy egy életen át hazugságban élni, tehát mások is. Közben meg az is lehet, hogy azok a mások éppen ellenkezően élnek és eszerint látják a világot. Mindenkinek lehet igaza, neked is, meg nekik is.
2019. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bizalom nem csak egy elméleti fogalom, amiben vagy hisz az ember, vagy nem. Azt az ember kiépíti a többi emberrel szemben, tanúsítja, cselekszi. Egy házasságban kamuzgatva nem lehet fenntartani a bizalmat, a tisztességtelenség ordít az emberről legalább azoknak, akik ismerik őt. Persze, nyilván lehet hazudni mint a vízfolyás, csak a legtöbb ember nem olyan ostoba, hogy ne lásson át rajtad - mégha nem is jelzik neked, hogy tudnak a hazugságaidról.
2019. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Persze, nyilván lehet hazudni mint a vízfolyás, csak a legtöbb ember nem olyan ostoba, hogy ne lásson át rajtad"



ÓÓÓÓÓÓ és ha a 80 éves tatáról kiderül aki a falu legtisztességesebb embere volt és árnyék nem vetülhetett rá hogy anno 40 évvel ezelőtt gyerekmolesztálási ügye volt???


megtörtént eset!!


Na? Az egész falu ismerte őt mikndenki egy talpig gentlemannek tzartotta és gyakorló pedo volt.

Na?

2019. jan. 3. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!