Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mit tegyek hogy bejöjje...

Lányok mit tegyek hogy bejöjjek nektek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok fiú vagyok,de nem igazan nézek ki ennyinek,csak kb 18nak. Ez azert lehet mert elég vékony gyerek vagyok és kb 173cm. Arcszörzetem nincs egyáltalán. Soha nem voltam megelégedve magammal, nem is értem magam jól a börömbe. Mindig irigykedve nézem ahogy a többi velem egykorú egy olyan lánnyal van, akinél nekem szerintem semmi esélyem, pedig elvileg nem vagyok csúnya, de szerintem akkor sem lenne. Dolgozom egész nap. Az a baj hogy nincsenek olyan barátaim akikkel ellehetne menni bárhova. Soha nem jöttem be még egy lánynak sem, soha nem volt még komoly kapcsolatom, lánnyal sem voltam még. Semmi önbizalmam nincs, mindig olyan lányok tetszenek akiknél nincs eselyem. Már letöltöttem a tindert is, de nincs találat, mert nem olyan lányok huznak jobbra akik nekem is bejönnek. 1 év alatt 3szor volt az hogy egy lánnyal komolyan eltudtam képzelni magam, de mind a 3 pár hét után le is rázott, ez megint csak elvette a maradék önbecsülésemet. Egyszerűen nemtudom hogy mi lesz velem. Egyedül fogok meghalni, senki nemfog szerelmes lenni belem. Szeruntetek mit kellene tennem hogy jobb legyek. Nektek milyen azonos korosztályú fiúk jönnek be, muszaj változtatnom, de nemtudom hogy merre induljak. Legyszi ha van pár tanácsotok akkor irjatok. Esetleg azt is hogy hány évesek vagytok. Hogyan öltözködjek, miket mondjak, hogyan viselkedjek. Ilyenek érdekelnek
2019. jan. 3. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Gyúrj.
2019. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

1.:"..., mindig olyan lányok tetszenek akiknél nincs eselyem. Már letöltöttem a tindert is, de nincs találat, mert nem olyan lányok huznak jobbra akik nekem is bejönnek. " Ezt te írtad!

Nos 100-ból 99 férfi nem azt a nőt dugja akit akar, hanem aki éppen kéznél van és hagyja magát!


2.: Tanulj! https://www.youtube.com/watch?v=PhJOWpm4O1A


https://www.youtube.com/watch?v=7LQft4oCnKo

2019. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak lányok, akiknek tetszenél, csak ez nem derül ki, ha nem mersz lépni feléjük.

Azzal semmi gond, hogy vékony vagy, fiatal, és sima arcú. Sőt, ez sokaknak tetszik.

Az is gond, hogy nem jársz társaságba, nyilván úgy egyszerűbb ismerkedni, mint tök egyedül.

Talán az elvárásaid is irreálisak, ha neked senki sem tetszett, akinek te tetszettél.

Nem az öltözködésen kéne változtatni, hanem a hozzáállásodon. Legyél nyitottabb, bátrabb. Ha nem jön össze, akkor próbálkozz másnál.

Hidd el, mindenkit nagyon sokszor visszautasítottak már.

Egyébként meg 22 évesen nevetséges ilyet írni, hogy egyedül fogsz meghalni :D

2019. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lègy kedves,tiszta szìvű,jò modorù ùri ember :)

Ès elegáns.

35N

2019. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rá vagy görcsölve a témára, és ez látszik. Lehet, hogy ez közhely lesz, de akkor leszel vonzó a lányok számára, ha az látszik rajtad, hogy megvagy te a saját világodban is, magabiztos és határozott vagy, és elvagy lányok nélkül is, ha arról van szó. Másfelől legyél udvarias velük, legyen modorod, ugyanakkor legyél kedves is.
2019. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megprobálok változtatni. Azert még irjatok ha van valami tanacs
2019. jan. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!