Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, titeket is zavar, ha...

Lányok, titeket is zavar, ha egy fiùnak zsìros a bőre?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavar, nekem is az, de kezelem.
2018. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Önmagában az, hogy zsíros...az nem. Ez is egy bőrtípus, nekem is zsírosabb, ez van. Viszont, ha igénytelen és pl. nem tisztítja és ápolja rendesen, akkor igen. Sajnos én azt tapasztaltam, hogy fiúk és férfiak között ez még mindig ciki és valamiért bu*isnak számít, ha valaki ezekre a dolgokra is odafigyel, holott szerintem alap igényesség.
2018. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2.válaszlóval.Azzal nincs semmi baj,ha zsírosabb a bőre,viszont megfelelő kezeléssel kordában lehet tartani.
2018. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ès ha esetleg egy ilyen pasi tetszik meg,hogyan mondjam meg neki,hogy kezelje a bőrèt?

Ès mivel?tonikkal?

Tudom hülyèn jön ki az egèsz,de engem zavar...

2018. dec. 27. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már vagytok olyan bizalmi viszonyba akkor finoman de szemtől szembe mondd meg neki,hogy szerinted kellene tisztítania az arcát.Vagy ha nem akarod így,akkor utalhat az is rá,pl amikor mondjuk együtt vagytok este és tisztitod a saját arcod,akkor mondd neki,hogy Ő is tisztítsa meg a sajátját,vagy csináld meg neki így talán a legegyszerűbb rávezetni.Ha pedig Egyiksem válik be,akkor szülinapjára vegyél neki valami ilyesmi csomagot.Mivel nem tudjuk,hogy milyen szinten zsíros a bőre,sokat nem tudunk segíteni a termék választásban.De a tonik az jó lehet,illetve valami olyan arclemosó ami kicsit szairtja a bőrt.
2018. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm!
2018. dec. 27. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiak bőre alapból zsírosabb. Viszont ne szárítsa alkoholos cccokkal, mert csak még rosszabb lesz. Ma már vannak olyan termékek, amikben nincs alkohol és zsíros bőrre valók.
2018. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok!Köszi!
2018. dec. 27. 22:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!