Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik az rosszul ha nem...

Miért esik az rosszul ha nem mondják azt, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van amikor mondják, de például pár nappal ezelőtt a baráti társaságommal voltam, beszélgettunk,es egyszer az egyik csajszinak csak így mondta a másik lány, hogy te olyan szép vagy. Ez egyébként igaz, mert nagyon szép lány.

A kerdes: miért esik mégis nekem rosszul?

Ne értsétek félre, csak megfigyeltem, hogy mostanában nagyon érdekel ez a dolog.



2019. jan. 7. 23:02
 1/4 Drazicc ***** válasza:
100%
Mert minden ember különleges szeretne lenni, és ha egy másikat éri elismerés amikor téged nem az kicsit olyan mintha abban a pillanatban a másik ember többet érne "szépség" szempontjából meg főleg mivel ez egy nagyon érzékeny pont a hölgyeknek visszavezetve evolúciós okokra.
2019. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%
Mindenkinek rosszul esik ha nem mondjak neki
2019. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Azoknak esik rosszúl sok esetben, akik nem kapnak figyelmet igazán vagy/és önbizalom hiányosak, de az is megesik: Hogy se arca, se teste, se egyedibb stílusa nincsen valakinek, ami pedig extra löket tud lenni:kisugárzás mások felé.


Pl én teszek is az eredményért.

Nem egó, de tudom, nem vagyok arcra csúf, homokóra alkatom van, de azt karban tartom formáló/feszesítő edzéssel, az egészségemre ügyelek (11éve nem voltam beteg se s pl most téli időben míg mások takonyban fulladnak, nekem tiszták a légutaim 😊)

Egyedi stílusom van, saját ruhadarabokkal is s az elegánsabb megjelenés vonza a tekintetet.

Sminkelni csak a reggeli karikát szoktam és szempillám alatti részt feketével kihúzom - kell a francnak tonna vakolat + ez jobban bejön (normális!) pasiknak.


Keresd meg önmagad, stílusban is.

Ha megfelelsz magadnak az egy pozitív kisugárzást ad s jobban fogod érezni magadat.


Ez nem csak külsőre érvényes, hanem személyiségedre, hobbidra, eredményekre, tanulmányokra...stb


Pl alkotok valamit (mint művész), szinte majdnem bármit elkészítek, ha van eszköz s alapanyag.

A kárpitozástól kezdve, szobrászat, grafika, lámpa...stb.


Ezekkel is eredményt ér el az ember s kap pozitív visszajelzéseket is, ami építi az embert belül. 😊


A "szép" kifejezés mindenkinél mást takar.

Pl valaki számára pufibb emberek, míg másoknak a gebe jön be.

Valakinek a sötét hajszínek, másoknak a világosak.

Valakiknek a bágyadt s lefele ívelő szemek az ideálisak, míg másnak a manula szemek.


Ezért is felesleges túlparázni.

HA már mindent megtettél magadért + elfogadtad magad onnantól már csak az emberek milliónyi izlésétől függ elfogadnak s tetszel-e nekik úgy ahogy vagy. 😃

Neked pedig el kell fogadni:

SOHA nem fog SENKI SE megfelelni mindenkinek. ^^

2019. jan. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azta.. Nagyon pozitív amit írtál, köszönöm szépen 🤗

2019. jan. 8. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!