Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki azt mondja Jól Nézek...

Valaki azt mondja Jól Nézek ki van aki azt, hogy rosszul, mi az igazság?

Figyelt kérdés
Egy Nő ismerősöm szerint "jó pasi vagyok", a neten viszont pár csaj annyit írt a fotómra,hogy " elmegy" más" nem valami nagy szám", még Egy ismerősöm szerint jóképű vagyok. Kinek lehetne hinni a mai Világban. Én nem tartom magam csúnyának. Szerintem az az elmegy maximum a Tom Cruisehoz képest elképzelhető. 33/187 ff

2016. aug. 26. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg teljesen jól nézel ki.
2016. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése egy vélemény számítson a sajátod senki sem tetszik minden embernek... Kinek mi
2016. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a "szépség" szubjektív, vagy nem tudom, a te esetedben férfiként hogy írjam. Lényeg a lényeg, mindenkinek más az ízlése, nem tetszhet mindenkinek mindenki.
2016. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2016. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések annyira feleslegesek kép nélkül....
2016. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom kirakni a képem Nyilvánosan,ez nem társkereső.
2016. aug. 28. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy ízlések és pofonok, ennyire egyszerű...

Van, akinek ez tetszik, van, akinek meg az. Van, akinek bejössz, és van olyan is, akinek meg nem. Ezt nem kell túlfilozofálni. A lényeg az, hogy te mit gondolsz magadról. Kell egy egészéges önbizalom, és ennyi. Mondjuk ez a "Szerintem az az elmegy maximum a Tom Cruise-hoz képest elképzelhető" már lehet, hogy túlmutat az egészséges önbizalmon, és inkább hajlik a nagyképűség felé, de nyilván látatlanban nem tudom, lehet, hogy igazad van. De ez is teljesen szubjektív persze.


Amúgy a kérdés lényegét én se igazán értem, szerintem tök evidens rá a válasz. És nem tudom, hogy tőlünk mit vártál így, látatlanban.

2016. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!