Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor valaki valamiben egy másik dolog miatt lett híres vagy szerzett belőle hasznot?

Figyelt kérdés
Hogy érthetőbb legyen, gondolok arra pl. amikor valaki nagyon népszerű instagrammon, és elkezd videókat csinálni, de a csatornája az előbbi dolog (insta) miatt lesz felkapott, nem pedig önmagában, az ott létrehozott tartalom miatt.

2019. jan. 7. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó neki, különösebben nem foglalkoztat
2019. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést, csak a létezésével van bajom :)


Hogy soha sem hittem, hogy ez egy kontroverzális dolog, ahol vannak álláspontok.


Ahogy az első mondta ... jó neki.

2019. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencséje van, de nem gond.
2019. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem8

Mi lenne a kérdés lényege? Eddig képeken mutogatta a nagy semmit aztán a videóin a még nagyobb semmit és szerinted ebből az számít melyik felületen tolja jobban a semmit? Ha meg valamit csinált és most ugyanazt videón is nézik, hát akkor is hát mi van akkor?

2019. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogyan éred el a célt, hanem az, hogy felismerd a lehetséges csatornákat, eszközöket és amik segítenek az elérésében.
2019. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem az a kérdés, hogy mitől, hanem hogy működik-e. ha az Instagram szerzett neki ismertséget, de a YouTube-ra is át tudta vinni és ott is működik ugyanaz a közönség, akkor jól használja a különféle közösségi média felületeket - amiken egyébként akár totál más emberek is követhetik, mert egyiket teljesen más emberek és máshogyan használják. én pl. totál másokat követek FB-n, Instán és YouTube-on. kifejezetten kevés olyan van, akit egynél több felületen is követek - főleg, ha ugyanazokat a dolgokat tolják mindenhol és nincs semmi eltérés köztük.


ne azt nézd, hogy ki hogyan és mivel lett híres és/vagy sikeres, pláne ne kritizáld érte, hanem azt nézd, hogy NEKED mit nyújt az, amit csinál és SZÁMODRA miért érdekes a munkássága. illetve amit lehet tanuld el tőle és használd a saját sikeredre. a többi nem számít. attól, hogy irigykedsz, kritizálod, fujjolsz, utálkozol ő nem lesz kevesebb, te meg nem leszel több, viszont rengeteg időt és energiát el tudsz vele pocsékolni a saját idődből, amit akár azzal is tölthetnél, hogy a saját sikered építsd.


mivel nem tudjuk, hogy kiről van szó, nehéz eldönteni, hogy csak a semmit tolja mindkét felületen, ahogy mások írták, vagy valami érdekes, értékes dolgot csinál. szerintem mindenhol van sok érdekes és értékes tartalom is, meg egy rakás szemét is persze. és mindkettő közt vannak sikeresek, meg kevésbé sikeresek. rajtad múlik, hogy az idődet SZÁMODRA értékes és SZÁMODRA hasznos dolgokkal töltöd, vagy azzal, hogy mások dolgain csámcsogsz és közben te nem haladsz sehova.


egy mondás szerint, amivel nagyon egyetértek "a nagy elmék ötletekről, elvekről beszélnek. az átlagemberek eseményekről beszélnek. a kicsinyes emberek pedig más emberekről beszélnek". az pedig a te döntésed, hogy te melyik csoportba akarsz tartozni, de ez nem csak a döntséeden múlik, hanem hogy melyik szerint viselkedsz...

2019. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!