Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (Két olyan dolog van a főszerepben, amit nem annyira szeretek, mégis az álmomban nagyon jó érzés volt hogy ott vannak) ?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ma éjjel, hogy Nagy Lizával találkoztam (500 ezer követője van Musical. Ly-n*) és tök jóba lettünk, csináltunk együtt mly videókat stb. , viszont nagyon szótlan volt szinte nem is mondott semmit. Ebben az a fura hogy egyáltalán nem rajongok érte, szóval nem tudom miért álmodtam vele. A másik érdekes dolog az volt hogy egy rózsaszín műszörme kabátot viseltem, pedig nekem egyáltalán nem tetszenek. Mit jelenthet?Az álmomban tehát két olyan "dolog" volt, amit nem értek miért kerültek oda, mivel egyáltalán nem gondolok rájuk sokat, nem is vágyam hogy pl. találkozzak Lizával, vagy hogy legyen egy ilyen kabátom, viszont nagyon jó érzés volt a kabátot viselni, Lizával meg még jobb volt találkozni.

-

-


*Musical.ly: Egy olyan alkalmazás ahol zenére kell "tátogni" és kreatívan elmutogatni a szöveget

-

-


Itt a kabát linkje: [link] hm.com/hu_hu/productpage. 0587681001. html



2018. febr. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az àlmod,csak az irigységet mutat valaki és valami irányába.
2018. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyiség függő mit jelenthet, lehet hogy semmit, lehet hogy amit az 1. válaszoló és lehet egy teljesen mást üzen a tudat alattid
2018. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló írt*
2018. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sokszor gondoltam rá,hogy de jó lenne olyan híresnek lenni mint ő, nem fogom letagadni..

Köszi az eddigi válaszokat :)

2018. márc. 1. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyértelmű a jelentése...De ha tudod, hogy sokat gondolsz rá, akkor minek irtad ki a kérdést? másnak ez egyértelmű
2018. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez már nagyon régen volt, azóta már kinőttem abból hogy híres szeretnék lenni.
2018. márc. 1. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
jah értem. Az álmokban gyakran kerülnek elő múltbéli dolgok, amikre néha nem is gondolna az ember. Ezért csodálatos az emberi agy.
2018. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!