Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a helyes döntés?

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ideje együtt vagyunk, fontos tudni, hogy ő alacsony, 150cm, én pedig 190cm. Ugye nem kérdés, hogy egy futóversenyben ki nyerne. Éppen ez miatt gondolkozom azon, hogy ha bármi vészhelyzet történne, tegyük fel példának egy tornádó elől kellene menekülni, mi lenne a helyes? Kapjam fel és fussak vele, vagy fussak mellette az ő tempójában? Nem hagyhatom ott, de ha csak úgy menekülhetek meg és ezt mind a ketten tudjuk, akkor?
2019. jan. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Beugortok egy kocsiba.
2019. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a futóversenyt is képzeletben folytattad le, ezért jutottál arra az eredményre, amit a fentiekben említettél..

Ilyen parás helyzetben szerintem mindenki felveszi a nyúlcipőt, ezért szerintem elég lenne, ha csak magadról gondoskodsz. :)

2019. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feldobtad a délutánom ezzel a kérdéssel 😅 mi ugyanilyen méretűek vagyunk, én vagyok a lány, de ahogyan páromat ismerem, ő kicsit előrébb futna viszont figyelné, hogy hol tartok, szóval olyan is-is megoldás :)
2019. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél rá ilyen ugrótalpakat, nem tudok linkelni de azzal biztos otthagy mint a sz..
2019. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És hány kg? Biztos az lenne, hogy egy ideig cipelnéd aztán ha elfáradtál futtok együtt...
2019. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a cipelés amúgy a legrosszabb..

a saját lábán gyorsabban fut mint te vele a hátadon..

szóval megvárnád és ennyi

2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hm köszi a válaszokat, jók vagytok :)
2019. jan. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!