Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párom úlabban állandóan...

A párom úlabban állandóan zsörtölődik, káromkodik ez engem nagyon zavar. Hogyan lehetne "leszoktatni" erről?

Figyelt kérdés
Próbáltam kedvességgel, jutalmazással, de nem használ. Indulatos lett, "zsigerből" csinálja. Mit tehetek?

2019. jan. 9. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Ahány csúnya szó annyiszor nincs szex... bár az neked is rossz.

Engem is zavar , sőt taszít.

2019. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Mond neki,azt, hogy bűn,ha èrdekli.
2019. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki vitaminkomplexet és magnéziumot. A leendő tavaszi fáradtság előjele, hogy a szervezet kiürül nyomelemekből és ingerlékeny lesz az ember.


(Nem baj, ha egyesek kéjes vigyorral lepontoznak, mert a tapasztalat és a tények makacs dolgok)

2019. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Lehet elfedett depresszió is, meg úgy általában annak a jele, hogy nem sok perpektívát lát az életében. Az állandó zsörtölődés, negativítás tipikus szegényember betegsége (sajnos), mert folytonos a frusztráció a pénztelenség miatt. Anyósom például tipikusan ilyen.
2019. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy vitaminhiánya van, mert alig eszik zöldfélét, gyümölcsöt. A magnézium is jót tenne neki, de nem akarja ezeket beszedni, hiába készítem ki neki. A szex-jutalom, az talán használna, de a férfiasságával is van probléma...arra is kellene valami vitamin...
2019. jan. 10. 00:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Már a hanghordozásától is "neurotikus allergiám" lesz, pedig eddig jól megvoltunk egymással. Szeretnék valahogy változtatni ezen, de hogyan?
2019. jan. 12. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Jutalmazás? Kutyakiképzőben vagytok??
2019. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És amióta baj van a férfiasságával,azóta ilyen?
2019. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!