Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális?! Miért bámul...

Ez normális?! Miért bámul állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki állandóan bámul. Mindig arra leszek figyelmes, hogy meredten, pislogás nélkül néz rám, és amikor találkozik a tekintettünk, akkor sem hagyja abba. Legalább félrenézne egy pillanatra, de még az sem. Szóltam neki többször is, hogy hagyja abba. Ennek ellenére zavartalanul folytatja "munkásságát", és meredten bámul rám pislogás nélkül. Megkértem már másokat is, hogy szóljanak neki az érdekemben. Mind azt mondták, hogy abba fogja hagyni.. De nem így lett! Folyamatosan azt nézi mit csinálok. Mégha ülök is és eszem a kajámat néz rám tágra nyílt szemekkel. Miért van ez? Mit kellene tennem?

2017. márc. 31. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
😮
2017. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban teszel ellene annál jobban fogja csinálni.

Ha nem teszel semmit elunja és abba fogja hagyni.

2017. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőle kérdezd.

Számít?

Miért akarod, abba hagyja. Ha neki jó... :))

2017. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
te lány vagy és ő fiú?
2017. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg kihívó az öltözeted?


Másik variáció: valakire nagyon emlékezteted, akit valamiért nem tud/akar elfelejteni?


(Arra tippelek, hogy a közelmúltban veszíthetett el egy számára fontos személyt és így kompenzál tudat alatt.)

2017. ápr. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a tanácsod.


#3 Megkérdeztem tőle, és nyilván számít, mivel zavaró, hogy valaki állandóan bámul. Miért jó ez neki?


#4 Mind a ketten lányok vagyunk. Éppen ezért sem értem, miért csinálja ezt folyton.


#5 Az egyszerűség híve vagyok.

Ilyen eshetőségekre még nem is gondoltam. Köszönöm.

2017. ápr. 2. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy leszbikus és bejössz neki?
2017. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idegesíteni akar
2020. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!