Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan hisznek nagyképűnek, és...

Sokan hisznek nagyképűnek, és állandóan a hátam mögött kibeszélnek, nagyon zavar mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval. nem tudom, hogy miért, mert nem vagyok sem nagyképű ,sem beképzelt, stb, mégis egyre több embertől hallom vissza h mennyire utál, legszívesebben megtépne, meg letörölné azt a nagyképű vigyort a képemről.. és csupa olyan dolgokat hallok vissza, amiket olyanok mondanak rám, akikkel soha egy szót sem beszéltem.. Faluban élek, és egy tőlem 2 évvel idősebb csaj (22 vagyok amúgy) olyanokat mond rám, hogy milyen sötét vagyok stb.. Holott egy szót sem beszéltem vele.. És szűk a baráti köröm, de ők tudják, hogy nem vagyok nagyképű stb.. Mégis sok ember ismeretlenül azt gondolja rólam, és tudom, hogy nem kéne magamra vennem, de nagyon zavar, sokat sírtam már.. Totál ismeretlenül meg vagyok ítélve... :( Ráadásul egy kcsögnek, pedig egyáltalán nem vagyok az, én nyitott lennék a barátkozásra, stb, mégis sokak szemében egy nagyképű fsz vagyok.. :( És nagyon zavar:(
2015. ápr. 10. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezért rossz egy ilyen kis faluban élni, neked az lenne a megoldás ha felköltöznél Pestre, ott aztán senki nem törődik a szomszédjával sem. Hozzám pl. el sem jut, mit mondanak rólam a szomszédok és még sose beszéltem velük én sem. És ez így jó. Kár hogy ez zavar téged, hogy mit gondolnak, mert eleve nem kéne hogy zavarjon, de ez is azért van mert falun nőttél fel. :)
2015. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy első benyomásra van benned valami, ami ezt a látszatot erősíti. Sajnos az emberek többsége látszat alapján ítél és a híreszteléseket készpénznek veszi. Még az is lehet, hogy van egy rosszakaród. Munkahelyen ilyesmi gyakori dolog, ha valakit le akarnak járatni, kicsinálni, akkor elkezdenek róla mindenfélét terjeszteni és ahol nagyon sok ember dolgozik ez működik is. A legjobb amit tehetsz, hogy függetleníted magad a dologtól és semmiképpen ne kezd heves kirohanásokba nagyközönség előtt.
2015. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, nem szoktam a nagyvilág előtt hisztit csapni, úgy csinálok, mintha nem tudnék semmiről, ami megy a hátam mögött, de otthon, a 4 fal között nagyon sokat sírtam már... és tudom, hogy nem kéne magamra vennem, de annyira elkeserít... :( és igen, Pestre kéne mennem, tervezem is, csak egyenlőre nem túl jól fizető a munkám, és nem engedhetek meg egy albérletet :(
2015. ápr. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!