Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyen olyan embertől félni,...

Szégyen olyan embertől félni, aki 7 évet lehúzott a börtönben, egy régi késelés miatt?

Figyelt kérdés

Már közel 40 éves lesz, nem is vagyunk egy korosztály ettől függetlenül felnézek rá, egyben motivál hogy több mindent megélt embert ismerhetek benne, hisz annyi idősen mint amennyi én voltam, már komoly dolgai voltak.

Ő viszont nem tartja követendő példának az útját, mondta is hogy ez nem így megy egyik napról, a másikra ahogy én gondolom, ebbe vagy bele születik valaki, vagy berántják.


Én nem arra gondoltam hogy rögtön ölni kell, csak ha 2-3 cigány belém köt, ne kelljen futnom, hanem nyugodtan üssek.


2018. júl. 19. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hinném, hogy tudnék példaképként tekinteni bárkire, aki hasonlót tett. Kicsit fura is, amit leírtál, nekem zavaros, hogy szinte a példaképed, nem úgy tűnik, mint akitől tartasz, és mégis félsz tőle. Érdekes:D
2018. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen még sosem találkoztam olyan emberrel, aki késelés miatt ült 7 évet.

Én biztos, hogy félnék tőle. Ha megváltozott, ha nem, akkor is.

2018. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatodat meg nem is értem.
2018. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fèlek egy börtönviselt embertől!

Mièrt is kène fèlnem?

Mert kèssel ölt?

Ugyan màr! Èn lenèzem az ilyen gyàva,kèselős embereket.


Csak egy pèlda.

Volt a közelmúltban kèt 50-60 közötti cigàny kollègàm,akik voltak sitten.

Az egyik büszkèn mesèlte,hogy tíz èvet ült ès most dolgoznia kell,hogy bizonyítsa hogy jó fiú.

Bàr ezt nem èrtettem mièrt kell dolgoznia,hogy bizonyítsa azt,hogy negvàltozitt? Elnondàsa szerint nincs szüksège a munkahelyen negkeresett pènzre,mert kp-re vett 2500.000 forintèrt egy autót,a Balatonon 20.000.000 ft-os nyaralója van Budapesten kèt lakàsa az elmondàsa szerint.

Na de nem is ez a lènyeg.

A viselkedèsèvel próbàlt mindenkit megfèlemlíteni.

Volt egy szàjkaratènk,ő kemènykedett èn kiosztottam.

Közöltem vele,hogy tanuljon ès gyakoroljon tiszteletet.

Erre nagyon kiakadt.

Azt hitte befosok attól hogy ő cigàny ès volt börtönben.

Na ès? Attól,hogy cigàny ès börtön nem erősebb vagy felsőbb rendűbb nàlam!

2018. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy a társadalom söpredéke. Távolról sem példaértékű. Ha tényleg az önvédelem érdekelne és nem a keménykedés akkor azt nem egy sittesnél keresnéd. :D Mégis miben olyan tapasztalt? A börtön kapcsolatokban? :D :D :D


26F

2018. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szk_r_n válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha valaki ilyesmire tud vetemedni, pár év börtön nem öli ki belőle azt a felfogást/tulajdonságot ami erre sarkallta. Maximum tudja majd mivel járt és nem teszi meg többet, de attól még képes volt rá. Én személy szerint igenis tartanék tőle, hogy erőszakos lehet.
2018. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4.! Ja, csak nem mindegy, miért ült. Majd kérdezd meg tőle inkább. :)
2018. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7#

Teljesen mindegy mièrt ült.

Nem fosok a börtöntöltelèkektől.

Tőlem kell fosnia mert kiszàmithatatlan vagyok.

Va az ilyennek is gyenge pontja. A sajàt fegyverèt fordítom ellene a fenyegetèst.

Ugyanis szokàs nàluk az a megfèlemlítès,hogy megölik a csalàdom.

Èn ugyan ezt mondtam a cigànynak.

Làtni kellett volna a kèpèt.

Ne azzal gyere,hogy ők meg is teszik amit mondanak.


Az a baj a magyarral,hogy fèl ès gyàva.

A cigàny meg hangoskodó,fenyegetőző ès ezèrt èrzi magàt fölènyben.

De ha nem hagyom magam meglepődik,hogy a büdös paraszt mièrt nem fèl?


Nem előíràs,hogy a gyilkostól fèlni kell!

Fèljen ő tőlem.

Ezen kacagsz,de kivàncsi lennèk,hogy negvèdenèd-e az utcàn a szerettedet ha megtàmadja egy börtönviselt kèses senkihàzi?

Gyàvàn elrohannàl?

Èn maradnèk!

2018. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kacagtam. Csak a saját érdekedben tettem a mosoly-jelet.

Egyébként mivel nem ismerlek, nem tudom, milyen vehemenciád van.

De ne legyél olyan biztos benne, hogy annyi vagyona van, mint amit mondott neked és ide leírtál.

Ha ilyen beszari a kollégád, mint ahogy írod, akkor valószínűleg inkább az illegális vagyonszerzés miatt ült 10 évet, ahogy elnézem 50 körüli. Azt a tíz évet még az is lehet, hogy fél-1 évenként szedte össze.

Nyilván, ha a családomról lenne szó, nekimennék, akármi van, de nem mindegy, hogy 120 kilós erő-izomból állsz, vagy mint én, egy átlagos nő átlagos súllyal.

2018. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként eszembe jutott valami. Én kerültem egy munkahelyre totál újként, állandóan én voltam a csendes, mindenre bólogató kislány, mivel még betanultam. Volt egy nő, aki szintén ne az idén barnult le, és állandóan belémkötött mindenért. Ez ment hetekig, hónapokig is talán. Nálam egyszer szakadt el a cérna, de akkor az összes bunkóságát beolvastam neki, de szó szerint ordibálva. Köpni-nyelni nem tudott, a főnök jött oda, hogy ez mi? Szerintem ő is csak lesett, mert nem így ismert. Hát igen, van benne valami, amit írsz, csakhogy ez késeléses börtöntöltelék volt, amit a kérdező ír.
2018. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!