Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelnétek azt hogy...

Ti hogyan kezelnétek azt hogy mindig azzal piszkálnak a munkahelyen hogy miért vagyok ilyen csendes típus?

Figyelt kérdés
Én 24 éve azt hallgatom hogy miért nem beszélek sokat holott tudok beszélni ha van miről,csak nem szeretem a felesleges szócséplést és ezért mindig megkapom hogy miért vagyok ilyen csendes,és ez mindig is zavart engem és emiatt önbizalmam is alig van,
2019. jan. 10. 05:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok mikor beszólnak ez miat;mert én is ilyen vagyok;iiitt van egy vastag....
2019. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy nem csak én vagyok ilyen
2019. jan. 10. 06:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Xdd ez a csávó hatalmas. Minden kérdésre felizgul..
2019. jan. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mi bajuk van ezzel? A munkahelyre dolgozni járunk, nem pofázni
2019. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igaza van 5-nek.

Ne foglalkozz velük, tedd, amit tenned kell, és ennyi.

2019. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a lepcses-szájúak nehezen viselik azokat, akik nem beszélnek fölöslegesen, engem is sokat piszkáltak ezért. Pedig:

"Mondom nektek: az emberek az ítélet napján minden fölösleges szóról számot adnak, amit kiejtenek a szájukon. Szavaid alapján igazulsz meg, és szavaid alapján vonsz magadra ítéletet.”

Az eredetiben Máté 12/36 ἀργὸν

ἀργός, -ή, -όν - hivalkodó, tétlen, kárba veszett, haszontalan

mély igazság ez. Szólények vagyunk mi emberek.

2019. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dolgozni jöttem, nem trécselni.
2019. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megmondom általában, hogy az legyen a legnagyobb probléma velem, hogy fecsegés helyett dolgozom a munkahelyen.
2019. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Akkorát sikoltok, hogy kirobban az ablaküveg. Aztán mosolyogva megkérdezem: - Na, még mindig csendesnek tartasz? ^_^
2019. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

"Nem vagyok csendes, csak túl ostoba és visszataszító vagy, ezért inkább nem szólok hozzád, pedig amúgy szeretek beszélni, meg lenne is miről, de hát egy ganajtúróhoz se fogok beszélni, hiába mozog az is. Nem olyan izgi sajna."


Ezt kell mondani.



Azért egy munkahelyen nem feltétlenül az össze való emberek kerülnek össze. Egyébként jó esetben ez fel sem merülne.

2019. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!