Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek, ha csendes...

Hogyan ismerkedjek, ha csendes típus vagyok?

Figyelt kérdés
18F Eléggé nehezen megy az ismerkedés,főleg lányokkal.Attól félek,hogy valami hülyeséget mondok,és elszúrom.

2017. júl. 26. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

1000 Ilyen kérdés van, és 1000 válasz rá, te meg kb. semmit nem is írtál hogy igazán tudjunk tanácsot adni, de látszik is hogy nem is akarsz igazán megváltozni.

Ha meg akarnál változni, utána néztél volna a többi ilyen kérdésnek, neten is olvasgattál volna még cikkeket erről hogyan kell megváltozni, hogyan ne legyél csendes, stb.

Ha nem is teszel semmit magadért, ilyen is maradsz.

2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tudom.Egy kicsit lazábbnak és nyitottabbnak kellene lennem. Egyébként köszönöm a választ,ezzel sokra mentem:)
2017. júl. 26. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Légy magabiztos, ne hagyd hogy legyűrjön a szorongás.
2017. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan lányokkal próbálj ismerkedni akik hasonló viselkedésűek mint Te. Ne tarts attól hogy hülyeséget fogsz mondani vagy ha azt is mondasz majd a leányzó megmondja neked :) Bízz magadban! Semmivel sem vagy rosszabb mint más fiúk! hajrá!!!!
2017. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is sokra megyünk olyan emberrel, aki segítséget kér, de képtelen tenni saját magáért bármit. Kb. értelmetlen hogy írjunk neked bármit is, úgysem fogadod meg, és nem tanulsz belőle.
2017. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj fényjeleket!
2017. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!