Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan hogy valaki el...

Volt olyan hogy valaki el akart tenni láb alól téged?

Figyelt kérdés
Veled volt pár hasonló pl exbarátom volt hogy hátba szúrt egy konykakéssel, és épp hogy tuléltem, ő persze bortonbe van. Szóval?
2019. jan. 10. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom. Bar azt kell mondjam buta voltal amiert ilyen troger par valaszottal magadnak. Es nyilvan gondolom a szuras elott is voltak jelek, es meg annak ellenere is vele maradtal.
2019. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt igen, egy pár.. neked mi volt a legrosszabb élményed?
2019. jan. 10. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt de gyerekkorom óta sejtem belül, hogy valaki egyszer rám fog lőni hátulról..pedig kb 14! éves koromig nem néztem csak természetfilmeket..mondjuk az esély megvan rá mert van ember akinek megérne annyit a dolog..ez van, az élet szép..
2019. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csecsemőkoromban az anyám egyszer majdnem belefojtott a kádba, mert idegesítette a bőgésem. Állítása szerint csak azért nem tette meg, mert abbahagytam a sírást. Azóta is büszkén meséli családi anekadotaként ezt az esetet. Sohasem volt teljesen százas, valami baj biztos van az agyával.
2019. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4:

Remélem volt annyi eszed, hogy azóta kitörölted az életedből azt az embert.

2019. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Annyira azért nem volt vészes az eset. Nem volt alkoholista, nem vert rendszeresen félholtra, nem éheztetett stb. Sőt, általában jófej volt, kivéve amikor bepöccent. Szóval lehetett volna rosszabb is.
2019. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy tört be hozzám 2 cigány, hogy otthon voltam. Mindketten kést vettek elő, így én meg kénytelen voltam leakasztani a falról a 8 kilós szöges buzogányt. Börtönben vannak, én meg életben. Azóta sehova sem megyek paprikaspray, és minimum 2-3 db kés nélkül.
2019. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Juj
2019. jan. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!