Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is szörnyen zavarnak...

Titeket is szörnyen zavarnak a mindíg kényes alacsony fájdalomküszöbű emberkék?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon.
2019. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Én is az vagyok, de nagyrészt nem tehetek róla, a testem ilyen.



Aránylag fázós vagyok, de a hideget imádom és rühellem a meleget. Nos, valaki úgy fogalmazott, ha nincs egy kis melegérzete, akkor fázik. Ha nekem egy kis melegérzetem van, már melegem van és sz.rul esik. Nekem pont az esik jól, ha hűvöset érzek.

Szóval szinte állandóan melegem van, nyáron adott, télen a 24-27 fokra fűtött terek miatt.

Amúgy 30 fok körül már rosszkedv, erőtlenség, vérnyomásesés.

Nekem egy picivel hűvösebb éghajlat lenne jó.


Nem bírom az elhasznált levegőt, a többi emberrel összehasonlítva ez nálam már valószínűleg túlzó, asztmatikus. Ugyanígy nem bírom a párát se.


Nem bírok egyszerre sokat enni, aránylag gyors az anyagcserém, így 2-3 óránként csipegetnem kell valamit.


Válogatósnak érez a környezetem, mert általában azt szeretem, amit az emberek általában nem, és amit ők igen, azt nem szeretem. Nem bírom megenni a szendvicset, a burgereket, a pizza elég évente kétszer, nem szeretem a sült krumplit, nem a kedvencem a rántott hús.

Viszont szeretem a halat, a mazsolát, a sóskafőzeléket, a finomfőzeléket, rettentő rizses vagyok, szívesen megeszem a májat.



Szóval ebből látható, hogy a környezetem szemszögéből kényes, finnyás és morgós vagyok.

Én inkább úgy érzem, más.

2019. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, amit leírtál, annak a fájdalomküszöbhöz semmi köze. Itt a kérdező olyasmire gondol, mint pl. valakinek a macskakölyök rálép a lábára, és a hülyéje ordít, hogy mennyire fáj. Na az ilyenektől szerintem mindenki kivan.
2019. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

De kényességhez van köze, nem?


Amúgy a fájdalomküszöböm is alacsony

2019. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A kényesség az más dolog. De az is idegesítő tud lenni. :D
2019. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
2-es csak nem szereti a meleget és más az ízlése ételdogokban. Számomra az a kényes, aki pl. elkezd hangosan hisztizni, meg rinyálni, ha meglát a kanálon egy száradt vízcsepp nyomot. Vagy a világfájdalom ül ki az arcára, és cirkuszt csinál, ha egy aprócska fizikai fájdalom éri.
2019. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. Minenki más, és ettől jó az élet.
2019. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
En emiatt nem fogok szűlni.
2019. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!