Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Titeket is szörnyen zavarnak a mindíg kényes alacsony fájdalomküszöbű emberkék?

jan. 10. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 10. 19:57 Privát üzenet

Én is az vagyok, de nagyrészt nem tehetek róla, a testem ilyen.

Aránylag fázós vagyok, de a hideget imádom és rühellem a meleget. Nos, valaki úgy fogalmazott, ha nincs egy kis melegérzete, akkor fázik. Ha nekem egy kis melegérzetem van, már melegem van és sz.rul esik. Nekem pont az esik jól, ha hűvöset érzek.

Szóval szinte állandóan melegem van, nyáron adott, télen a 24-27 fokra fűtött terek miatt.

Amúgy 30 fok körül már rosszkedv, erőtlenség, vérnyomásesés.

Nekem egy picivel hűvösebb éghajlat lenne jó.

Nem bírom az elhasznált levegőt, a többi emberrel összehasonlítva ez nálam már valószínűleg túlzó, asztmatikus. Ugyanígy nem bírom a párát se.

Nem bírok egyszerre sokat enni, aránylag gyors az anyagcserém, így 2-3 óránként csipegetnem kell valamit.

Válogatósnak érez a környezetem, mert általában azt szeretem, amit az emberek általában nem, és amit ők igen, azt nem szeretem. Nem bírom megenni a szendvicset, a burgereket, a pizza elég évente kétszer, nem szeretem a sült krumplit, nem a kedvencem a rántott hús.

Viszont szeretem a halat, a mazsolát, a sóskafőzeléket, a finomfőzeléket, rettentő rizses vagyok, szívesen megeszem a májat.

Szóval ebből látható, hogy a környezetem szemszögéből kényes, finnyás és morgós vagyok.

Én inkább úgy érzem, más.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 10. 20:10 Privát üzenet
2-es, amit leírtál, annak a fájdalomküszöbhöz semmi köze. Itt a kérdező olyasmire gondol, mint pl. valakinek a macskakölyök rálép a lábára, és a hülyéje ordít, hogy mennyire fáj. Na az ilyenektől szerintem mindenki kivan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 10. 20:16 Privát üzenet

De kényességhez van köze, nem?

Amúgy a fájdalomküszöböm is alacsony

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 10. 20:16 Privát üzenet
Szerintem nem. A kényesség az más dolog. De az is idegesítő tud lenni. :D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 10. 20:18 Privát üzenet
2-es csak nem szereti a meleget és más az ízlése ételdogokban. Számomra az a kényes, aki pl. elkezd hangosan hisztizni, meg rinyálni, ha meglát a kanálon egy száradt vízcsepp nyomot. Vagy a világfájdalom ül ki az arcára, és cirkuszt csinál, ha egy aprócska fizikai fájdalom éri.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 10. 20:22 Privát üzenet
Egyáltalán nem zavar. Minenki más, és ettől jó az élet.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jan. 10. 22:48 Privát üzenet
En emiatt nem fogok szűlni.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jan. 11. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, fiúk! Milyen magasak vagytok?
173 cm egy felnőtt férfinak az extrém alacsony?
Fiúk, nektek az alacsony vagy magas lányok jönnek be inkább?
Ki hogy teljesít depresszióval? Én egyszerűen úgy érzem már semmi nagyot nem tudok kihozni magamból miatta, alacsony energiával vészelem át a napokat.
Alacsony nők, veletek is megtörténnek ezek a dolgok az utcán?
Szerintetek hány cm alatt alacsony egy férfi?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!