Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a tevékenység /tett...

Melyik az a tevékenység /tett /dolog amit kizárnál a világból ha lehetne?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

nem jött be mert azt a kérdést nem én írtam ki..

a véleményemet írtam le, sokan bizony vesztesei lennének annak a világnak de a nyertes-vesztes arány a maihoz képest pont megfordulna..


érdekes, hogy a válaszom teljesen releváns tehát hasznos a kerdezőnek..viszont (azért mert sokan azt hiszik, hogy az ertékelőgombok tetszik-közömbös-utálom funkciót szolgálnak,) szépen zéró százalékoltátok a megnyilvánulást :)

fogalmakat-funkciókat keverő emberekkel meg ugyebár könnyelműség vitázni..na pussz..


25F

2019. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Öregem, még ellentmondás is van benne! :D Nem akarsz országhatárokat, tehát mehetne mindenki egybe egy olvasztótégelybe, de nem akarsz világnyelvet sem. Tehát mindenki együtt, de nem beszélnek egy közös nyelvet, vagy mi?

Teljesen szürreális amit oda leírtál. Kb azt is írhattad volna, hogy a levegővételt zárnád ki vagy a szén alapú életet. :D

Tudom, hogy vannak nagyon merev vallások, és tiszteletben is tartom mindenki vallását, de ha átgondolod reálisan amiket leírtál szerintem te is találsz benne olyat, amit egyáltalán nem kell kizárni, sőt még olyan is van benne, ami kifejezetten hasznos hogy van, illetve olyan is, amit a felvilágosulás előtti időkben üldöztek, de azóta felvilágosodtunk és a 21. században élünk.

Valószínűleg azért pontoztak le, mert provokatívnak tartják, hogy sok olyan is van a felsorolásodban, ami teljesen elfogadott dolog manapság és legfeljebb néhány vallás utasítja el. (Pl szex a kapcsolat korai szakaszában és hasonlók.)

2019. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

- pedofília

- nemi erőszak

- munkahelyi zaklatás

- szexuális zaklatás / bunkó, szép szóból nem értő "udvarlás"

- korrupció, bűntény / hazugság megúszása, csak mert vkinek a vkije vagy, vagy a hatalmon levők táborába tartozol

- munkavállalók kihasználása

- hogy olyanok éhezzenek, akik nem tehetnek róla

- gyerekmunka

- nem kívánt terhesség

- családon belüli erőszak

- gyerek terrorizálása otthon

2019. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!