Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember egyszer megun mimdemt?

Az ember egyszer megun mimdemt?

Figyelt kérdés
eszre vettem kijon 1 uj kedvemc dalom.... par honap meghalgattam ezerszer meguntam...jobban esik mas is. Imadom a pizzat de nem.tudam mindennnap azt enni. Imadom a kifacsart narancslevet.. ittam 2 hetig egyfolytaba de meguntam.csomo embert ismerek vagy hallottam van noje felesege es csalja.... gomdolom szereti a nojet de kell vlmi uj is az eletebe..... szerintetek? Az embereke komoly megunjak a parjukat? Akar azt is? Es uj no ferdi utan neznek?mai vilagba mar nsm nagyon tartanak ki orokre egymas mellett?nem? Mennyi parotok volt eletetekbe es hany evesek vagytok?vagy nekem az is jo ha szoltok a temahoz!:)
2019. jan. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha túlzásba viszed, akkor persze, hogy megunod.
2019. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgokat is, hobbikat is és embereket is meg lehet unni, de nem törvényszerű, hogy mindent megunsz.


Én pl világ életemben szerettem a csokis sütit, és szerintem szeretni is fogom még sokáig, de ehhez hozzá tartozik az is, hogy jó, ha havonta egyszer-kétszer veszek magamnak. Ha minden nap azt ebédelnék, akkor egy hét múlva rá sem tudnék nézni.


Az ember társával viszont más a helyzet; a szerelem tényleg elmúlik viszonylag hamar, de a szeretet és a tisztelet nem feltétlenül. Sajnos sokan nem válogatnak, ha társat keresnek, hanem beszegődnek az első olyan mellé, aki hajlandó leállni velük, amit akár egy rövid fellángolás is követhet, de hamar nyilvánvalóvá válik az illető számára, hogy nem boldog. Ezen a ponton legszívesebben az ilyenek elmennének mást keresni.

Azok viszont, akik nem csak a "mindegy ki, csak legyen társam" alapon választanak maguknak valakit, hanem szilárdabb alapra akarnak építeni, és a szerelmük egyben a legjobb barátjuk és legközelebbi társuk is, nem unnak bele a kapcsolatukba. Igaz itt is elmúlik a rózsaszín köd egy idő után, de az összetartozás megmarad.


Összességében ha nem akarsz ráunni mindenre, akkor legyél mértékletes a szenvedélyeiddel, és legyél igényes az emberekre, akiket az életedbe engedsz.

2019. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vannak dolgok amiket eddig nem sikerült megunnom:


-kedvenc ásványvízem

-kedvenc öltönycipőm

-hajviseletem

-őszibarack, szőlő, sör

-horgászat

-mostani telefonom

-vezetés

-néhány ember


de a többit én is megunom, elég hamar

2019. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó esetben idővel kialakul egy egyensúly a kedvelt, kevésbé kedvelt és a kötelező dolgok között, azon túl talál az ember magának olyan célt, eszmét, embereket akik fontosabbak lesznek saját magánál. A szerelem sem feltétlen múlik el, meg lehet élni más minőségben többször is ugyan azzal az emberrel. Csak az emberek mostanában a nehézségeket a boldogtalansággal azonosítják és rettegnek attól, hogy kimaradnak vagy lemaradnak ha nem kapják meg azt ami pillanatnyilag boldoggá tehetné őket. Nem az örök hűség és az igaz szerelem a hazugság, hanem hogy az életünk egyetlen célja hogy mindig minden a legjobb legyen nekünk. Van amiért és akiért nem áldozat a lemondás, és ha csak egyszer találsz valakit akit tényleg szeretsz, azt mindig szeretni fogod.
2019. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A biblia azt irja.
2019. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!