Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ember aki már-máregszá...

Van egy ember aki már-máregszállottan össze-vissza hazudozik rólam mimdemt, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Vicc, a legtöbbet vissza se hallom pedig. De olyan képtelenségeket, mikor nem is beszélek vele, mert le kellett tiltanom nagyon régen már...


Azért van, mert nem feküdtem le vele...


Nem bírom tovább, először nem tudtam, minn röhög a családja, de másnak is előadta az agymenéseit.


2019. jan. 14. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért
2019. jan. 14. 22:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Feljelentheted becsületsértésért például. De nem egyszerű menet.
2019. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat azert feljelenteni nem igazan konnyu. Ahhoz elobb bizonyitek is kellene es tobb szem/fultanu. Ha bemegy a rendorsegre azzal hogy valaki pletykal rola de semmi bizonyitek akkor elhajtjak. Igen ez lenne eszszerubb de sajnos ilyen piti dolgok senkit nem erdekelnek es eljaras se lenne.

Valami nem oke annal a hapsinal az mar vilagos, ha van nagyobb fiu tesod vahy valami nagybatty mond meg nekik hogy beszelgessenek el azzal a nyomorekkal mert kitudja mire kepes..

2019. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A pláne, hogy zaklat is, követ, figyelget...


Ez a ráadás.


A családja, barátai nyilván mellette vannak, bizonyíték meg kevés

2019. jan. 14. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja mar tudom ki vagy. Kb 2 hete tetted fel ugyan ezt a kerdest ahol irtad hogy kovet es figyeltet stb megtalaltam a kerdest. Ott kaptal eleg tanacsot akkor most mit remenytelenkedsz itt? Leirtak mit tegyel vagy mit ne nem? De. Akkor? Attol mert hetente kiirod meg kovetni fog es zaklatni!!
2019. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!