Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Èn kövèr vagyok, mègis soványn...

Èn kövèr vagyok, mègis soványnak èrzem magam. Èrezte ezt már valaki?

Figyelt kérdés
😄😄😄

2019. jan. 10. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aha, de a fényképek nem hazudnak.
2019. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Én kövér vagyok. Vagyis testes, mert magas is vagyok. Úgy érzem jól magam, ahogy vagyok, eddig sosem érdekelt, mások véleménye. A kövéreket sokan tartják undorítónak, ami nem is csoda egy ápolatlan és buta alak esetében. De Én nem ilyen vagyok. Adok magamra, és az öltözetem is olyan, ami vékonyít. Szóval emiatt tök átlagosnak érzem magam és az is vagyok. De a fényképek valóban nem hazudnak. Épp ezért csakis profi fotós által készített fotók posztolok magamról. Melesleg a profi fotó, önbizalomnövelő is. 18/f
2019. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, ha ruhában nézem magam a tükörben, mindig azt gondolom magamban, hogy egész csinos vagyok, aztán meglátom magam egy tükröződő felületen a vékony barátnőim mellett és leesik, hogy jah mégse...xd
2019. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De!a kèpek is tudnak hazudni.

Van amelyiken vèkonynak tűnök ès van amelyiken kövèrnek (pedig nem is vagyok az!nem is èrtem 😄)

Szòval facen az van fent,amelyiken vèkonynak tűnök.

2019. jan. 10. 18:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Orthorexia nervosa is szóba jöhet.
2019. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az mit jelent #5 ös hozzászòlò?
2019. jan. 10. 18:48
 7/14 Metionin ***** válasza:
Az orthorexia az anorexia ellentéte amikor valaki soványnak látja magát és hízni akar.
2019. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem.Isten ments,hogy hizzak.

Biztos nem az.

A lènyeg,hogy jòban vagyok magammal.

De köszönöm a választ.

Valaszokat 😊

2019. jan. 10. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem érzem magam másnak, mint a többiek, de sajnos az emberek viselkedése gyakran emlékeztet rá, lenézőek, nem olyan előzékenyek, mint egy vékony lánnyal szemben. :/
2019. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem kell törődni a buta emberekkel!

Saját magukat minősìtik viselkedèsükkel.

2019. jan. 10. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!