Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Titeket bántottak már azért, mert vékony vagy?

jan. 15. 14:31  Privát üzenet  

A válaszok
Napi szinten kapom meg a családtól még így erősen 20 fölött is :D Persze csak szóban. Arra pedig már immunis vagyok.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 15. 14:38 Privát üzenet
Igen. De csak szóban. Rátesz egy lapáttal, hogy magas is vagyok. Párom dettó.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 15. 15:18 Privát üzenet

Igen, de azért is hogy kövér vagyok, meg hogy izmos (ami kicsit furcsa).

92kg voltam 14 évesen ... gondolom a kövér dolgot nem kell megmagyarázni 😅. Majd lefogytam 64kgra. Akkor mindenki azt mondta, hogy túl vékony, féltek hogy anorexiás vagyok. Barátaim veccelődtek hogy gyengye vagyok.

Most 95kg vagyok izmos. Hát ... most meg olyanokat hallok, hogy másoktól, hogy “de nem is olyan izmos”, “didek olyan pólót vett fel hogy látszódjon a karja”, “X izmát direkt befeszítette” stb...

Mindegy milyen a testalkatod. Mindig lesz pár paraszt aki kivetnivalót próbál taláni benne...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 15. 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is magas vagyok, bár nem annyira, meg pont, hogy nem vagyok annyira vékony, hogy "anorexiás legyek". Meg egyébként az anorexia nem egyenlő azzal, hogy valaki vékony...

Meg azt vettem észre, hogy a kövérebb emberek csinálják ezt, illetve az egyik osztálytársam anyja, na most az ő duci 150 centis lánya, sosem lesz 174 centis modellalkat, mint én D-s mellekkel, egyből ment, hogy "anorexiás", "én elvinném egy pszichiáterhez".

Vicc az egészben, higy ezzel pont tönkre lejet tenni egy embert és pont ezért lesz beteg... Jó én nem, de más.

# 4/7Időpont jan. 15. 15:54 Privát üzenet

Nepi szinten le vagyok anorexiásozva.

Utobbi időben nem zavar, mert látom az okát is. Nehéz volt az elmúlt egy év, elvesztettem a kiállásom és lefogytam. Szóval valahogy jogos. De nem hat meg annyira.

Viszont sokáig nagyon jó kondiban voltam. Szálkás izmaim voltak, megvolt a kockás has, sportoltam rendszeresen. Akkor is megkaptam néha. Az se zavart, mert általában kövérektől kaptam meg. Ignoráltam. De arra sose éreztem hogy jogos lett volna.

Most az sajnos.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 15. 16:49 Privát üzenet

Vekony es alacsony vagyok

Egesz eletemben mindenkitol kaptam a xart...

20/L

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 15. 20:50 Privát üzenet

Voltak furkálódások.

De amit legjobban utálok amikor pocsékul táplálkozó, nem mozgó emberek sóhajtoznak, hogy szerencsés vagyok. Szeretem a mekit de veled ellentétben nem eszem meg ott minden másnap a kalóriaszükségletem 3/4-ét ebédre.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 16. 04:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan, akit bántottak, hogy vékony?
Ha egy vekony nőn majdnem térdig erő bő polo van akkor nagyobbnak tűnik az illető?
Fiúk, mit gondoltok egy olyan lányról aki amúgy vékony, egész jó testalkata van, sportol is, viszont van egy kicsi hasa?
Miért baj az, ha kizárom az életemből azokat az embereket, akik bántottak, vagy ártottak nekem?
Vekony ferfiak! Szeretitek a husi noket?
Kisnövésű és vékony lányok! Bántottak titeket az osztálytársaitok fizikailag és/vagy lelkileg? Milyen módon? Hogyan viseltétek el?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!