Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket bántottak már azért,...

Titeket bántottak már azért, mert vékony vagy?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi szinten kapom meg a családtól még így erősen 20 fölött is :D Persze csak szóban. Arra pedig már immunis vagyok.
2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. De csak szóban. Rátesz egy lapáttal, hogy magas is vagyok. Párom dettó.
2019. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de azért is hogy kövér vagyok, meg hogy izmos (ami kicsit furcsa).


92kg voltam 14 évesen ... gondolom a kövér dolgot nem kell megmagyarázni 😅. Majd lefogytam 64kgra. Akkor mindenki azt mondta, hogy túl vékony, féltek hogy anorexiás vagyok. Barátaim veccelődtek hogy gyengye vagyok.


Most 95kg vagyok izmos. Hát ... most meg olyanokat hallok, hogy másoktól, hogy “de nem is olyan izmos”, “didek olyan pólót vett fel hogy látszódjon a karja”, “X izmát direkt befeszítette” stb...


Mindegy milyen a testalkatod. Mindig lesz pár paraszt aki kivetnivalót próbál taláni benne...

2019. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is magas vagyok, bár nem annyira, meg pont, hogy nem vagyok annyira vékony, hogy "anorexiás legyek". Meg egyébként az anorexia nem egyenlő azzal, hogy valaki vékony...


Meg azt vettem észre, hogy a kövérebb emberek csinálják ezt, illetve az egyik osztálytársam anyja, na most az ő duci 150 centis lánya, sosem lesz 174 centis modellalkat, mint én D-s mellekkel, egyből ment, hogy "anorexiás", "én elvinném egy pszichiáterhez".


Vicc az egészben, higy ezzel pont tönkre lejet tenni egy embert és pont ezért lesz beteg... Jó én nem, de más.

2019. jan. 15. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nepi szinten le vagyok anorexiásozva.

Utobbi időben nem zavar, mert látom az okát is. Nehéz volt az elmúlt egy év, elvesztettem a kiállásom és lefogytam. Szóval valahogy jogos. De nem hat meg annyira.


Viszont sokáig nagyon jó kondiban voltam. Szálkás izmaim voltak, megvolt a kockás has, sportoltam rendszeresen. Akkor is megkaptam néha. Az se zavart, mert általában kövérektől kaptam meg. Ignoráltam. De arra sose éreztem hogy jogos lett volna.


Most az sajnos.

2019. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vekony es alacsony vagyok

Egesz eletemben mindenkitol kaptam a xart...

20/L

2019. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltak furkálódások.

De amit legjobban utálok amikor pocsékul táplálkozó, nem mozgó emberek sóhajtoznak, hogy szerencsés vagyok. Szeretem a mekit de veled ellentétben nem eszem meg ott minden másnap a kalóriaszükségletem 3/4-ét ebédre.

2019. jan. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!