Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, akit bántottak,...

Van olyan, akit bántottak, hogy vékony?

Figyelt kérdés
16 évesen volt, hogy 2 kg-t aszem fogytam mikor felrakták a fogszabályzót és a gyerekorvos leszedette a szüleimmel...
2018. dec. 25. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Kamu.
2018. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu...
2018. dec. 25. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen, vilag eletemben vekony voltam, mindog megjegyzik a mai napig. Regen bantott foleg mikor gyerekkent csufoltak vele, meg mikor kozepsuliban megkerdeztek, hogy kapok-e otthon enni (a tanarok..)

Ma mar nem zavar sot, orulok, hogy nemettem egy elhizott allatt mint az emberek 70%a...

2018. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindenkit bántanak, még azt is, aki nem szolgált rá. Ilyen szempontból nem kamu.
2018. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
*nem lettem egy elhizott allat
2018. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Altalanosban a hulye tesitanar nekem is mindig mondta nagyon sovany vagyok. Meg eszek e egyaltalan meg ilyenek. Tesitanar letere lehetne annyi esze vannak olyan emberek akik sokat esznek megis sovanyak. Kozepiskolaban is sovany voltam es ferfiatlan mindenki jobban nezett ki nalam. Es raadasul igy maradtam most is ilyen vagyok. Csajom se volt sose.
2018. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, aztán később az lett a problémájuk, hogy elkeztem edzeni (amiatt, mert túl vékony voltam), mert az nem nőies. Tegnap hallottam vissza az egyik barátnőmtől, hogy az osztálytalálkozón fikáztak a fenekem meg a vállam miatt.
2018. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általános iskola elején volt egy lány aki csúfolt a soványságom miatt.

Az meg elég gyakori hogy megkérdezik hogy eszem-e rendesen, és megjegyzik még hozzá hogy nagyon vékony vagyok.

Pedig én eszem rendesen.

2019. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!