Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnyák, hogy tudnak ismerke...

A csúnyák, hogy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy ők el vannak ítélve?
2019. jan. 16. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Ami az egyik embernek szemét az a másiknak kincs.

Attól ha valaki csúnyának tart valakit, attól még nem biztos, hogy más számára is az.

Én nem bírom ezeket a pláza cicusokat, a mű lányokat, van akinek meg pont az kell. Én undorodok tőlük, kapcsolatra nekem inkább az átlagos külsejű lányok jönnek be (nekem sok esetbe az is átlag, ami más számára ronda)

2019. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A csúnya nőket huszonéves korukra felszedik előbb-utóbb, a csúnya férfiak meg sehogy. Ez a mindenki szép valaki számára meg egy bullshit. Egy igazán csúnya férfi minden nő számára csúnya. A plázacicák szerint is, az átlagos nők szerint is, meg a ronda nők szerint is.
2019. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én se vagyok szép, én csak neten próbálkozok eddig 0 sikerrel. Attól függ fiu vagy e vagy lány, mert hát azért nem látunk, és nem lenne baj ha irnál pár tulajdonságot/infot magadról hogy mi a csúnya. képet ha van eszed senkinek se küldesz.
2019. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Jó személyiséggel. A nagy dumás extrovertált személyeket mindig hamarabb elkapkodják a környezetemben, pedig elég kevés topmodell van köztük.
2019. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!