Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy társkeresők...

Miért van az, hogy társkeresőkön néha egész csinos lányokkal tudok ismerkedni, viszont van, hogy ráirkálok próbából olyan lányokra, akik szerintem csúnyák, és van hogy nem írnak vissza, vagy azt írják, hogy nem vagyok az esetük?

Figyelt kérdés
Mit képzelnek magukról az ilyen lányok?
2013. nov. 30. 12:04
 1/3 anonim válasza:
Mert tulsok a moderátor .
2013. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit képzelnek? tényleg? hogy van pofájuk visszautasítani, te biztos egy félisten lehetsz mindenki szemében akit te rondának látsz
2013. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanezt tapasztalom, pedig én nem is vagyok olyan hú de jóképű. És hogy valahogy sok esetben pont a kifejezetten csúnya lányok vannak úgy hogy a szőke herceget keresik és szóba se állnak senki mással. Biztos azért mert tudják hogy rondák, és ezzel akarják helyretenni az egójukat.
2013. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!