Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szólsz hozzá, hogy Írorszá...

Mit szólsz hozzá, hogy Írországban egy web designer 700-800 000 forintot keres egy hónapban, itthon mennyit?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagy a szórás, így nem lehet erre egyértelműen válaszolni. Itthon a 700-800 az a jéghegy csúcsa lehet, átlag talán 200 nettó, de kezdőként kevesebb.
2012. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Smartguy86 ***** válasza:
73%

Ha béna vagy és a kutya se keres téged, nincs igény arra amit csinálsz, akkor mehetsz te Kuala-lumpurba is, akkor se fogsz többet keresni.


Ha van rád igény és jó vagy a szakmában, működik a marketinged is, akkor itt is megfizetnek. Csodák nincsenek.


Az meg a másik, hogy külföldön az élet is drágább...

2012. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De külföldön férre tudsz tenni 200 000 forintot havonta, ahhoz mit szólsz?
2012. szept. 6. 14:13
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Azt szólom hozzá, hogy én is egy ideig nagyon beindultam ezen a dolgon, de aztán mikor osztottam szoroztam, úgy döntöttem, hogy maradok a s3ggemen, mert ha valami nem jól sül el, akkor Írországban és társaiban nem lesz 40 ezer forintért tető a fejem felett, mint itthon.


Ráadásul azt a 200 ezer forintot nem fogod ám félre tenni, hanem élni fogsz belőle meg mondjuk úgy, hogy magad mégy, egyedül bérelsz szép lakást, amiben nem papír falak vannak stb. akkor nem marad valami sok pénzed.


Amennyiben neked viszont annyira szimpatikus, akkor interjúkat kell magadnak szervezni és szépen csendben felülni a repülőre, nem csak hőbörögni, hűzni, meg húzni, hogy bezzeg kint!

2012. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az 500 000-ből 300 000 elmegy a rezsire, kajára, bérlésre, a 200 000 pedig megmarad, eltehet, gyűjtögethetsz, lehetnek álmaid, jövőd mert van félretett pénzed. Magyarországon meg csak fizeted a rezsit, örülsz, hogy tudsz venni szar TESCO kenyeret, meg nejlon gatyi műanyag kínai ruhákat, meg agyalsz a hitelen, és siránkozol a múlton és a jövőn.
2012. szept. 6. 16:20
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nem siránkozok, de úgy látom te igen, és gondolom végig fogsz menni minden más álláson és országon. Egy kérdésem van, mi a f@szt csinálsz még mindig itt?
2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Smartguy86 ***** válasza:
68%

Figyi, öreg! Majd ha megjártad az utadat, akkor osszd az észt :DD


Amíg csak ilyen "azt hallottam, hogy" szinten vagy külfölddel, addig szerintem okosabb, ha csendben maradsz...


Voltál már egyáltalán valaha is külföldön? Nem nyaralni, hanem élni... Sejtem.

2012. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es jól kiosztottad, szegény hozzászólót! Ez tetszik! :)
2012. szept. 6. 17:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyaralni se. De ha igen, az is biztos, hogy nem egy olyan nyugati országba, amikről írogatja a kérdést. Max. látta Napospartot vagy valami. Esetleg tankolt ukrajnában.
2012. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De a kommentje alapján, max a szülei vitték oda is iskolaszünetben.
2012. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!