Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itthon sok ember...

Miért van itthon sok ember kiakadva, hogy nem tud megvenni luxus, designer holmikat?

Figyelt kérdés

Már bocsánat, de nem egy gyári munkásnak lettek ezek kitalálva, és nem is az ő pénztárcája oz van szabva. Még egy híresség sem teheti meg, hogy Pradában menjen le a boltba.


A másik, hogy igen tényleg gáz, hogyba Récsölnek telik rá, de na.


A replikák meg nagyon gázak. Én úgy vettem észre, hogy az Ázsiaiak, főként a kínaiak és a közel-keletiek a legnagyobb vásárlói ezeknek a márkáknak.


Én megtehetném, hogy vásároljak ott, de legközelebb Milánó vagy Bécs van, meg Magyarországra minek és nem járok partikra, vagy alkalmakra, hogy viselni is tudjam. Főként táskám van csak, mert kitűnő befektetésnek tartom.


Ettól nem lesz senki sem kevesebb, hogy nem a "Gúccsíban" vásárol. De nem is az alsó- vagy középosztálynak lettek kitalálva, attól még felöltözhet csinosan. Nem nincs pénze kajára, de valahogyan összespórolja, vagy hitelt vesz fel rá, vagy ne adj isten replikát hord...


2019. jan. 17. 23:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek, ezt szerettem volna én is megfogalmazni.


"Nem hamisítványt, utánzatot." 😂😂😂😂 De igen, hamisítvány az otthoni "Gúccsík" 90 %-a.


"És az anyagi lehetőségeihez mérten ez is egy megoldás, igen. Mivel X-re sosem lenne pénze, de az Y majdnem ugyanúgy néz ki, és megengedhető áron adják van akinek ez bőven elég"


Az más, hogy megvesz egy hasonló darabot, fast fashion vagy noname boltokból, de amikor felvesz egy replikát, hogy az D&G, Prada, Versace, nyilván nem az...


Ez ultra gáz...

2019. jan. 18. 09:41
 12/14 A kérdező kommentje:

10-es ez sajnálatos, nekem is borzalmas tapaszzalataim vannak az egészségüggyel, botrány.


De ez nem kapcsolódik a kérdéshez, most itt a designer ruhákról, kiegészítőkről beszélek.


De nagyon sajnálom és tényleg szavak nincsenek, tudom első kézből milyen az állami egészségügy.

2019. jan. 18. 09:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocsi töröni akartam, de rossz helyre nyomtam...


Szóval miközben családi szinten több, mint havi 1 000 000-t vonnak öt embertől adót. A kórházba fizetünk a különszobáért, fizetünk a nővéreknek, és bár a személyzet nagyon kedves, már többször azon kaptuk őket, hogy annyira fáradtak, hogy nem jó gyógyszert adnak nagypapámnak a kórházban. És mi csak azért kaptuk el, mert van orvos a családban...


És ehhez látjuk, hogy vannak olyan emberek a hírekben, akik buták, rosszindulatúak és kedvesen sem tudják mindezt lekommunikálni, de jó ismerőseik vannak ezért a mi általunk befizetett pénz közvetve az ő zsebükbe vándorol. (nyilván nem a gazdagokkal van bajom, hanem azokkal, akik nem tettek le semmit az asztalra és úgy gazdagok, hogy én dolgozok helyettük).

2019. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval miközben családi szinten több, mint havi 1 000 000-t vonnak öt embertől adót."


Az csak egy dolog.

Mellette ott van nem egy komplett falu, ahol adót nem fizetnek, de a TB az jár nekik.

Szal ennyit erről.

2019. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!