Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretek a középpontba lenni...

Szeretek a középpontba lenni de mégse?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom ezt hova soroljam, de nagyon idegesítő szokás.. Úgy alapból szeretem ha rám figyelnek az emberek, de mégis nehezen szolalok meg pl ha valahol sokan vagyunk. Meg alapból néha van, hogy alig beszélek pár szót és kérdezik is, hogy én ilyen csendes vagyok? Valamikor meg baromi sokat tudok beszélni. De osszessegeben jobban szeretem ha a középpontba vagyok, de mégsem beszélek sokat és csendesebb vagyok.. Ez mitől van?

#csendes #introvertált #extrovertslt
2019. jan. 18. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, nálam is hasonló a helyzet, a baráti körömben szeretem ha rám figyelnek(és rengeteget tudok beszélni velük:D), de idegenek előtt sosem szerettem beszélni ( főleg ha sokan vannak, wáá :) )

Azt hiszik, hogy ilyen csendes vagyok, a barátaim és a szűk család kivételével mindenki csendes, jól viselkedő emberként ismer, aki sosem vitatkozik, stb.:D

18l

2019. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!