Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ilyenkor mit tegyek?

Lányok ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval amikor elmegyek bulizni táncolok aztán látom hogy többször figyel egy lány.

Sokszor közel jönnek hozzám mármint pár méterre amikor próbálok közeledni az illető csajhoz mindig odébb mennek.Ilyenkor mit csinálok rosszúl? Nem vagyok elég rámenős vagy túl rámenős vagyok?

Ez már rengeteg lánnyal előfordult. Nagyon megköszönném aki tudna ebben segíteni.


2019. jan. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne közeledj 😊lègy türelmes.

Lehet neki is gyors...mèg figyelgetni akar 😊

Aztán,ha sokáìg közeledben van...kissè felèje fordulhatsz...

Aztán továbbra is türelem...

Majd oda sùghatod neki,hogy meghìvhatod egy italra?

Ha meg nem fogadja el,akkor nem ertem a lányt 😕

Hagyd ott

2019. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, van akinek ez tul gyors. Vagy az bem lehet, hogy csak te ertetted felre az egeszet, es ne is akar toled semmit?
2019. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlkomplikálod. Nem is biztos, hogy pont rád nézett. Táncolás közben, egy kissé túlzsúfolt pár négyzetméteren meg elég nehéz egy helyben maradni.
2019. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!