Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTP és INTJ nők/lányok! Ti...

INTP és INTJ nők/lányok! Ti mennyiben vagytok mások, mint az átlagos típusú csajok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Ezek a rövidítések mit jelentenek???
2019. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezek a tipológiák már rég nem nem nevezhetőek valóságosnak.
2019. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

INFJ vagyok, de mindkét általad említett típusra nagyon hasonlítok, mert elég erős a tert. Ti funkcióm.

Földönkívülinek érzem magam a sok ESFP és ESFJ lány között, és szívesebben lennék inkább egy gyakoribb típus, hogy jobban be tudjak illeszkedni.

2019. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg (mármint ahogy kívülről látnak mások) elég sokban, belül nem tudom, nem látok bele mások fejébe.

Amúgy nem tudom elképzelni, milyen választ vársz egy ilyen kérdésre.:D

2019. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Az #1 válaszoló csak kérdezett valamit te szerencsétlen majom, miért nem írod le ezeknek a gyökér kódneveknek a jelentését ahelyett, hogy a piros kezet nyomogatod?
2019. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

INTJ = introvertált-intuitív-gondolkodó-megítélő

[link]


INTP = introvertált-intuitív-gondolkodó-észlelő

[link]


Így már oké? 5 percembe sem telt kiguglizni a kedvetekért, szóval gyanítom, hogy aki ehhez lusta volt, az pláne az lesz a leírások végigolvasásához. Márpedig ennél rövidebben képtelenség összefoglalni. (Amúgy miért ne lehetne lepontozva bárki, aki nem a kérdést válaszolta meg? Pl. én most. :D)

2019. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Én nem érzem magam kívülállónak, soha nem is éreztem. Az átlagos típusú csaj alatt az olyan típust érted, ami nem ennyire ritka a nők körében? Szerintem az átlagos jelző sértő, inkább fogalmazzunk úgy, hogy gyakori. A legjobb barátnőm ESFP, remekül megértjük egymást. - INTJ
2019. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, a gyakoribb típusú lányokat értettem. Én férfi INTJ vagyok, nekem is volt egy ESFP barátnőm, de őt csak a buli meg a pasik érdekelték, engem meg minden, csak ez a kettő nem. Csak hülyéskedni tudtunk együtt. Meg szexelni. Mondjuk abban jó volt.
2019. jan. 12. 00:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy különlegesebb lennék bárkinél csak azért, mert ez jött ki a Meyer-Briggsen (ill. INTJ/INFJ szokott kijönni, thinking-feeling vonalon eléggé középütt mozgok). Amit én a környezetemmel szemben látok magamon (és itt most mindkét nemet értem, nemcsak a nőket), hogy más, az az, hogy 1) introvertált vagyok (mondjuk ez inkább a munkahelyem, munkán jellegéből adódik, hogy itt jóval több extrovertált ember van), 2) nemcsak az érzelmim vezetnek, ill. nagyon tud zavarni az, ha egy komoly dolog tervezésében hosszú ideig egyáltalán nem térnek ki konkrétumokra, mert nekem fontosak a részletek is, sőt.
2019. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Szinte mindenben...? :D Engem speciel online felületen állandóan fiúnak néznek, annyira klasszikus értelemben nőietlennek tartják a gondolkozási mechanizmusomat, a stílusomat, a hozzáállásomat bizonyos kérdésekhez.


A tipikusan lányos lányok ( ESFJ - ESFP ) jobbára untatnak vagy az agyamra mennek, mintha csak egy másik bolygóról szalajtották volna őket. Különösen az ESFP-k szeleburdi szervezetlenségétől és túlérzékenységétől kapok frászt; akármit mondasz neki, ami nem az ajnározásáról szól, rögtön személyes támadásnak veszi, utána meg nem lehet leállítani a pattogását, ameddig úgy nem gondolja, hogy kitombolta magát... ._. Mondjuk ez általánosságban rossz ESFP viselkedés, férfiaknál is megfigyeltem... :D


De visszakanyarodva az alap feltevéshez; számomra nem elfoglaltság az, ami nekik az, (Használok sminket, festem a körmömet meg ilyenek, mert számomra az igényes megjelenésemnek a részét képezik, de leülni, és több óra hosszáig csak ezzel foglalkozni, közben meg sületlenségekről locsogni... Rémálom. Miközben megnézek egy sorozatot, zenét hallgatok, vagy elolvasok egy cikket, addig közbeiktatva megcsinálom ezeket, aztán ennyi. Elmegy valami agytevékenységet igénylő elfoglaltság mellé kis mellékesnek, de hogy ez legyen a fő, elképzelhetetlen.) a témák, amik foglalkoztatják őket, azok általában hidegen hagynak, (nem érdekel, hogy melyik felkapott hírességnek milyen cuki, kiskutya szemei vannak, hogy mi a leghatásosabb fogyókúra valaki olyannak, akit így is elfúj a szél, hogy "jaj, milyen rémes, hogy az öt perce ismert szívszerelme nem akar vele foglalkozni") a labilis érzelemingadozásaikhoz sincsen minimális türelmem sem.


Rólam elmondható, hogy egyik F típussal se igazán találom meg a közös hangot, de a lányok között leggyakoribb F típusokkal még annyira se. Ha nem akarok sértődést, - majd abból fakadó logikát nélkülöző, fárasztó vitát - akkor mindig mindent háromszor át kell fogalmaznom magamban, mielőtt kimondom. Ha meg valaki egy nyersebb stílusú illető, aki nem szeret hímezni-hámozni, feleslegesen körbeudvarolni a másikat, akkor ez piszkosul fárasztó tud lenni. Meg INTJ-ként ugye lenne igényem érvelős, logikára épülő vitákra is, ami egy ilyen mentalitású egyénnel nem valósulhat meg...

2019. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!