Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, probléma az, ha...

Lányok, probléma az, ha valaki huszonévesen kezd őszülni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, igencsak introvertált, szorongó típus, talán ez is közrejátszhat abban, hogy már több őszhajszál is kikandikál. Nekem speciel nincs vele bajom, úgy vagyok vele, hogy inkább ez, mint a kopaszodás, azonban kíváncsi lennék, hogy az ellenkező nemnek ez problémát jelent-e, amikor először ránéz egy férfira.

Szakállam is van, attól speciel tartok, hogy az is őszüljön, mert mire megütöm a harmincat, minden gyerek az ölembe akar majd ülni és kívánságokat sorolni, amitől csak jobban szoronganék, ha meg belemegyek a játékba egy héten belül lecsuknak, és nem akarok pedofilnak kiáltott télapó lenni egy börtönben.

Nem akarok virgácsot a puttonyomba.


A válaszokat előre is köszönöm mindenesetre :)


2019. jan. 18. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavarna. Ha téged zavar, tudnék ajánlani pár jó természetes henna terméket :).
2019. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Téged zavarna, ha egy nőnek lennének ősz hajszálai ennyi idősen? :) Mert nőben is van ilyen, őket valahogy jobban lenézik. Pasikra mindig azt szokták mondani, hogy szexi az őszülés. :D

Egyébként az ismerőseim többsége őszül huszonévesen, csak ki jobban, ki kevésbé. Egy-két szál fel sem tűnik. Sőt, a kopaszodás is ugyanígy jellemző, szóval nem ciki. :)

2019. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


... meg persze ancsabobinak is, aki privátban megkérdezte, hogy a puncimon őszülök-e. Ha átoperáltatom magam, mindenképp jelezni fogom.

2019. jan. 18. 12:57
 4/11 Moncsicsi9876 ***** válasza:
Engem sem zavarna:)
2019. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Holden már 16 évesen őszült. Ahhoz képest nem is olyan rossz a helyzeted, ugye?
2019. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párom már 22 éves kora óta őszül, eleinte csak pár szál, mostanában (most 28 éves) egyre több, de engem nem zavar. Rajta viszont észrevettem, hogy azért néha zavarja pl. ha a szüleimhez megyünk látogatóba.
2019. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem sem zavarna. 17 éves korom óta őszülök... >< derékig erő egyenes barna hajam van alapból, de lassan már latszodik az oszules. Párom erősebben őszül ő 28 éves.

Szerintem nem probléma az őszülés, de barna hajban a sok fehér szál elég feltűnő, arra jutottam(párom szőkés, világos hajú)

21/N

2019. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Már 18 éves koromban elkezdtem őszülni, most 21 vagyok, de szerencsére nem lett több őszhajszálam az akkorinál, viszont így is eléggé feltűnő a hosszú, sötétbarna hajamban az a 4-5 szál. :D

Egyébként én is inkább introvertált vagyok és a szorongás is jellemző néha.

21/L

2019. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23-4 évesen jöttek elő az első ősz tincseim, sose érdekelt.

Van egy 33 éves kollégám, évek óta teljesen ősz a haja és a szakálla is, de arcra még huszonévesnek is elmenne és teljesen jól is néz ki a srác, fiatalos a mentalitása is.

Ha valakinek nem tetszik, nem kell vele foglalkozni. Nincs azzal semmi gond, hogy valaki korán őszül. A kopaszodás sokkal rosszabb és tényleg tönkre tudja tenni egy férfi sármját.

Önmagában az őszülés nem gáz. Más dolgokkal (még mindig csak külsőnél maradva) sokkal könnyebb negatív érzéseket kelteni egy nőben. (Pl. kopaszodás, ápolatlanság, túlsúly, durva testszag.)

2019. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Párom 20 éves kora óta őszül -most 28- amúgy koromfekete haja van (mediterrán típus) és nekem nagyon bejön, imádom az ősz szálait, tök férfiasnak tartom :) Szóval engem például nem zavar. Sármos, idősebbnek tűnik a koránál, jól áll neki. Nem vagyunk egyformák.
2019. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!