Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mennyit készülödtök...

Lányok, ti mennyit készülödtök reggel a suli, meló előtt?

Figyelt kérdés

Nekem olyan a hajam, ha nem reggel mosom, akkor nem lesz szép egész nap :(

Tehát hajmosás szárításal: Kb 30 perc

Reggeliz meg fogmosás: 15 perc

Hajvasalás: 10 perc

Smink:15 perc

Öltözködés:5 perc

Így 1,5 órával indulás előtt kell kelnem :(


2019. jan. 20. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden egyes nap hajat mosni, az amúgy sem egészséges, s a smink sem feltétlen szükséges. Persze kell, hogy valahogy kinézz, de - nem tudom te hogy vagy vele - de nem egy randira megy valaki ezeknél, hanem tanulni/dolgozni.
2019. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlagosan negyvenöt perc kell reggelente, ebben benne van a reggeli, a zuhany, smink, öltözés. Ha kényelmesebben akarom csinálni, akkor egy órát is igénybe venne, mert sokszor szeretek még csak úgy ücsörögni a teám mellett és végiggondolnia napomat.
2019. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.-de ha este elalszok friss hajjal, éjjel jönnek a manók és leöntik a fejemt zsírral:D

Nem teszek fel sok sminket, csak bb krém, spirál, nude rúzs, de lassan csinálom

2019. jan. 20. 13:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Valami ufó lehetek, mert nekem 15 percet vesz igénybe a reggeli készülődés. Csak felkelek, fogat mosok, hajat fésülök, felöltözöm és kész is vagyok. Reggelizni a vonaton szoktam, úgyhogy nekem az kiesik.
2019. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15 perc össz-vissz. Felöltözök, megfésülködöm, elpakolom a kajámat, ha ezt gyorsan sikerült megcsinálni, akkor csinálok egy kávét is, amit gyors megiszok
2019. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem vagy ufó, csak gondolom jól érzed magad smink nélkül, meg nem szar a hajad, ami naponta zsíros:)
2019. jan. 20. 13:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Sminkelni nem szoktam, ékszert meg nem lehet hordani, mert laborban dolgozom, úgyhogy nem is viszem túlzásba a dolgot, meg köpenybe is kell lennem egész nap, úgyhogy az öltözködés sem túl nagy macera. De a hajamat valóban nem kell naponta megmosni, sok is van, nekem min. 1 óra a hajmosás + szárítás, de csak este szoktam, mert hidegbe nem megyek ki úgy, hogy elötte hajat mostam, mert tökéletesen nem lehet megszárítnani
2019. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hát én hatkor kelek, kell kb. tíz perc, mire felébredek és kikelek az ágyból :D.

Kávé és ücsörgés: 5 perc

Ruha kivalasztasa, felöltözés: 10-15 perc

Fogmosás, wc, hajam megcsinálása, arctisztítás, smink: 20-30 perc

Kaja elrakása, rendezkedés: 5 perc.

Ha van időm kutyázok kicsit, aztán indulok is.

2019. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

Reggeli kávé, akklimatizálódás az ébren és életben levéshez: 10-15 perc.

Reggeli trónolás, fürdés, törölközés: 10 perc.

Öltözés, kaja elpakolása, villám fésülködés és egy fújás parfüm: 10 perc.

Aztán már indulok a buszhoz. Soha életemben nem húztam az időt ilyen marhaságokkal suli meg meló előtt se, hogy smink meg mit tudom én mi. Akinek tesztem, így is fogok (és akadnak) és legalább nem kell szegény srácoknak azt találgatni, mi van a 10 centi vakolat alatt. A plusz 5-10 perc alvás nekem ezerszer többet ér a külsőmnél. (És amúgy se szorulok rá az efféle turbóra, elég ember-fejem van nélküle is.)

2019. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
Kb. 1 órával indulás előtt kezdek neki, tisztálkodás, ruha, smink, tea és általában mosogatás van benne. A tisztálkodás kb. 10 perc, haj+smink 10 perc, öltözés 5 perc, mosogatni kb. 10 perc. A maradék (és egyben a legtöbb) legtöbb időt a tea és a mellette való bambulás teszi ki.
2019. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!