Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mennyit készülődtök...

Lányok, ti mennyit készülődtök reggel? Mi az amit sosem hagytok ki a szépitkezésböl?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és számomra elképzelhetetlen a kb. több kilónyi smink (nem plázabiccs vagyok, hanem rengetegszer festem át a szemem fekete tussal, amolyan Amy Winehouse style-ban), hajvasalás nélkül. Van ezzel még igy vki? Vagy lehet hogy csak nén fújom fel ennyire az egészet... =/
2009. máj. 26. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Én 15 vagyok és nálam is detto ugyanez van :) Hajvasalás, tus alap minden reggel :P :):)
2009. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

én 13 vagyok.xD

kb félévente változnak a korszakaim, 1.félévben minden reggel rengeteg smink:alapozó, tus, spirál, púder, rúzs stb.. xD

mostanában felkelek felöltözök, megfésülöm és kivasalom a hajam, fogat mosok, elintézem aznapra a kajámat és indulok a suliba

2009. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosás , reggeli arckrém, szempillaspirál, szemcerka, szájfény aztán csókolom, indulok is.
2009. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alapozó és szempillaspirál.
2009. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

:D hűha, úgylátom csak én szöszmötölök ennyit xD néha el is kések a sulibol emiatt :$

2009. máj. 26. 15:38
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

amit én sosem hagyok ki, az arctisztítás, alapozó, szempillaspirál, szemceruza + fogmosás, néha hajvasalás.

de késni soha nem szoktam emiatt.

2009. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Szia.

Én minden reggel így csinálom:

- fogmosás,

- arcmosás,

- arckrémezés,

- tus,

- alapozó,

- szemcerka,

- (ha van kedvem, akkor szemhéjpúder)

- szempillaspriál

Közben bekapcsolom a hajvasalót, és ezek után kivasalom a hajam:D

Aztán még jópárszor visszamegyek a fürdőbe megnézni, hogy nem hagytam-e ki vmit, nem kell-e még vhova egy kis alapozó. És volt már olyan, hogy majdnem elkéstem emiatt, hogy túl sokat nézegettem magam a tükörben. :D

L/17 és fél :D

2009. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel alapozó,szempillaspirál,tus,és néha szemhéjpúder.Ja és mindennap mosok hajat meg vasaltam,de HÁLA ISTENNEK mondhatni sikerült leszoknom a hajvasalásról.És csak megjegyezném,hogy ti is próbáljatok,mert teljesen hazavágja a hajatokat!!! Én se hittem senkinek... de most fiús hajam van ez miatt.Szóval igen,ez nálam egyébként kb. fél óra,hogy elkészüljek mindennap 'naprakész' legyek a suliba induláshoz, másfél óra.Eddig több mint 2 volt.
2009. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

22/L vagyok

nekem reggel ezek nem maradhatnak ki:

felöltözöm, fogat mosok, kontaktlencse be, szempillaspriál, fésülködés, hajat megigazítani (én csak 3-4 naponta vasalom)

és általában ennyi


ha valahova különlegesebb helyre megyek, szóval nem melóba, akkor van, hogy alapozok is, plusz púder, és akkor többet szöszmötölök a szememmel is(szemhéjpúder, tus...), de egyébként nem szoktam órákat a fürdőben lenni

2009. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

tyűű menyi mindent csináltok. nálam csak annyi van, hogy: -fogmosás

-dezodor

-felöltözök

-fésülködés

-néha feltűzöm vagy összegumizom a hajam

és már indulok is

suliba sose szoktam sminkelni magam vagy egyéb ilyen extrát. inkább lustálkodok még egy kicsit.


szinén 16/L

2009. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!