Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Hogyan készülődtök reggel?

Nők! Hogyan készülődtök reggel?

Figyelt kérdés
Én először megfésülködök, utána kifestem a szemöldököm és a szempillám, utána eszek, utána fogat mosok, utána kirúzsozom a szám, utána felveszem a kabátom(ha kell);és indulok. Nektek milyen a reggeli készülődési rutinotok?

2018. márc. 12. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogmosás, mosakodás.

Pici smink, fésülködés.

Öltözködés.

Indulás.

Reggelizni a munkahelyen szoktam.

2018. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En amint felkelek megnezem a telomat gyorsan es megyek fogat mosni, utalom a szajszagot.

Utana hajamat megcsinalom, smink (alapozo, szempillaspiral, szemoldokceruza, nude matt szajfeny). Felveszem az (altalaban) elozo nap kivalasztott ruhamat, gyorsan osszedobok egy kis kajat es utkozben megeszem

2018. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogat mosok,

sminkelek (szemoldok, korrektor ha kell, szempillaspiral, ruzs ha olyan kedvem van) hajamat megcsinalom

Feloltozok

Kajat csinalok

Bepakolok a taskamba

Kabat-cipo

Es mar megyek is

2018. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Reggelizek

Arcot mosok, fésülködök, fogat mosok

Felöltözöm (általában előző este kirakom a cuccaim, amiket felveszek)

Ha van kedvem, sminkelek

Bepakolok, indulok

2018. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felkelek

10 percet szenvedek

odarakom forrni a teavizet

arcmosás, tonik, hidratáló

ráöntöm a filterre a teavizet

felöltözök

ha van időm csinálok egy mikrós zabkását, ha nem akkkor majd menet közben eszem egy banánt

smink: alapozó, bronzosító, szemöldök, egyszerű szemhéjfestés, spirál

megeszem a zabkásám, megiszom a teám

fogmosás. fésülködés

rúzs

bepakolok

kabát, cipő

futás a metró után

2018. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eloszor is 6x nyomok szundit, aztan elengedem a sminkelest

Ha nem katalogusos eloadasom van, akkor valoszinuleg azt is elengedem, vagy gyorsan irok valakinek, hogy irjon mar fel

Alszok meg egy kicsit

Nagy nehezen felkelek, tea/kave cigi, fogmosas, vitaminok, mosdas, arctisztitas (reggelente is szoktam, mert nagyon hulye borom van, muszaj) vagy sminkelek, vagy nem, de altalaban nem

De ha igen akkor is nagyon minimalisan, leszoktam rola, mert anno mar ki sem mertem smink nelkul menni az utcara (es szerintem az nem egeszseges)

Aztan feloltozok, fesulkodok, ekszereket veszek fel

Osszeszedem a cuccom, ami kell a nap folyaman

Cipo, kabat

Es zsaa

2018. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb. fél órát fekszem az ágyban és magamban hisztizek, hogy én nem vagyok hajlandó sehová sem menni, majd végül rászánom magam, hogy kikászálódjak az ágyból. Ez bele van kalkulálva, mert másképp nem tudok felkelni...így direkt mindig korábbra állítom az ébresztőmet, hogy erre is legyen idő. Majd fogat mosok, megmosakszom, megtisztítom az arcom és beteszem a kontaktlencsém. Utána felöltözöm, majd sminkelek (általában alapozó, korrektor, púder, szemceruza, szempillaspirál, szemöldökzselé), majd a hajamat is megigazítom (általában szimplán kiengedve hordom, fésülködni nem szoktam, csak lazán kézzel megigazgatom, max. teszek rá hajlakkot, ha kell). Utána összekapom a cuccaimat, felöltözök (cipő, kabát ha kell) és elindulok. Enni nem szoktam reggel.
2018. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felkelek, gyors készítek reggelit a páromnak és felöltözök - addig ő fürdik, általában.


Ha kijött, gyors pisi, fésülködés, fogmosás és kész.


Nem sminkelek, mert reggel az első kávé előtti félálomban még annyi kézügyességem sincs, mint egyébként. :D

2018. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, reggelizni nem szoktam. Kávé az alap - legalább egy, de inkább kettő - és maximum! egy csomag keksz, az is öt részletben :D
2018. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!