Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Vajna Timi miért csak olyan képeket tesz ki magáról, amin kint van a feneke vagy a melle?

Ennek mi értelme van? Most hogy minden a férjéről szól, rákerestem instán. Meg vagyok lepődve. Kivétel nélkül mindegyiken kint a melle, vagy a fenekét kamerázza.

jan. 20. 21:13  Privát üzenet  

A válaszok
Ebbe semmi érdekes nincs. Szinészek, cirkusz bohócok

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 20. 21:14 Privát üzenet
Én még 1 képét se láttam. Nem is fogom.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 20. 21:31 Privát üzenet
Nem mindegyiken, de a képek bő 80%án igen. Amúgy szerintem önbizalom problémák állhatnak emögött.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 20. 21:41 Privát üzenet
Van olyan is amiben az arcát teszi ki.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 20. 21:41 Privát üzenet
Önbizalomproblémája van, nem elégedett magával, ezzel tereli el a figyelmet másról (pl azt hiszi, lófeje van...)

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 20. 22:44 Privát üzenet
Azért mert ennyire képes, ennyi a tehetsége. Egy egyszerű luxusprosti, és abból is a rosszabbik kategória. Kár, hogy nem veszi észre mennyire szánalmas, és csúnya szegény.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 20. 23:32 Privát üzenet
Önbizalomhiánya van, mint egy rakás szép-vagyis standard szép nőnek. Én kicsit szánom az netes ámokfutása miatt. Persze én valószínű szánalmasabb vagyok nála a részmunkaidős csóróságommal. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 20. 23:49 Privát üzenet

Hogy vmi szep is legyen a kepen. Onbizalomhiany is valoban.

De a feje tenyleg csunya. Meg a plasztikai orvosok se tudtak segiteni rajta.

De a melle meg feneke is leetne sokkal szebb. De azt is elrontottak szegenynek.

Rajta mar egy retusaloprogram se segit.

Majd fizet vkinek orabert,h szexeljen vele.

N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 21. 07:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nőként mondom,hogy szerintem nem csúnya nő. Csak ezt a magamutogatást nem értem. Ha pl fekszik a parton, miért veszi videóra a fenekét?

De köszi a válaszokat :)

# 9/9Időpont jan. 21. 09:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért posztolgat folyamatosan egy majdnem 40 éves ismerősöm magáról képeket Facebookon, mint egy kisiskolás?
Mit jelenthet az ha valaki 2-3-4 naponta tesz fel magáról képeket az instagrammra? Esetleg önbizalom hiány vagy nem tudja magát elfogadni külsőleg? Fiuknál és lányoknál mit jelenthet?
Szerintetek egy közszereplőtől nem túlzás az a fajta közvetlen kapcsolat, hogy közösségi oldalakon vadidegen emberekkel cseverészik, mindenféle videókat/képeket oszt meg magáról?...
Egy lány folyton képeket küldözget magáról amikor beszélgetünk (mármint normálisakat), de nagyon zavaró. Hogyan tudassam vele úgy, hogy ne sértődjön meg?
Aki gyakorta rak ki magáról képeket, az miért csinálja?
Miért tesz fel egy iszonyú randa férfi magáról minden nap képeket a Facéra, szépnek látja magát?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!