Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem engednek sehova anyámél...

Nem engednek sehova anyámél 22 évesen, tényleg sehova ez kicsit nem gáz?

Figyelt kérdés
Nem gyerek vagyok már, annyira.
2019. jan. 22. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Elvileg felnőtt vagy, költözz el.
2019. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
De ez kicsit gaz. Mar tenyleg nem vagy gyerek. Ha fuggetlenebb akarsz lenni akkor tenyleg el kell koktoznod. Amugy fiu vagy lany vagy es miert nem engednek?
2019. jan. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
63%

Nem muszáj költöznöd, egyszerűen csak fogod magad és szólsz hogy elmentél, majd jössz valamikor:


- Szia anya, elmentem Béláékkal bulizni az XY klubba

- Nem engedlek el!

- Aha... ok, szia.


Ennyi.

2019. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem engednek el? Mivel indokolják?

Miért kell engedéylt kérned? Szimplán menj el ahova szeretnél és kész. Mi lesz? Szobafogság?


Amúgy költözz el minnél előbb. Ha csak nem akarod elcseszni az egész életedet mellettük.

2019. jan. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Amíg gyerekként viselkedsz, addig ne csodálkozz, hogy úgy kezelnek.
2019. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó, de engem sem engedtek az enyémek a te korodban, és elköltözni sem tudtam, nem volt hova, nem volt kivel, nem volt miből, és egy idő után már szórakozni sem hívtak, mert ott voltak a szüleim a sarkamban, párkapcsolatom is ment tönkre ezért. Mire lett annyi pénzem, hogy tartósan el tudtam költözni, már betöltöttem a 30-at. De addig összeszorítottam a fogamat, és gyűjtöttem a pénzt, és hajtottam, hogy soha ne kelljen visszamenni hozzájuk. Az emberi kapcsolataim viszont kárát látták, de nem hagytak sok választást. És most persze mindent tagadnak, hogy nem is úgy volt, rosszul emlékszem. Irigylem azokat, akik mögött ott van egy szerető, támogató család.
2019. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért kérsz egyáltalán engedélyt?
2019. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk ez úgy zajlott, hogy ha mentem valahova, apám egyszerűen utánam jött, és nem volt hajlandó nélkülem hazamenni, a haveri kör meg nem állt ki mellettem, egy idő után nem hívtak sehova, mert apám mindig megjelent pár órán belül. Nem kértem engedélyt. A külföldi 1-1 napos utazásaimra nem jött csak utánam, de nem volt se pénzem, se ismerős tartósan külföldre cuccolni, nőként meg nem akartam a bűnözők áldozata lenni.
2019. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyi kiegészítés, hogy csak azért tudtak róla, hogy kikkel és hova mentem, mert egyszer, mikor csak pár órára mentem el otthonról ismerősökkel, és akkor egyszer elfelejtettem szólni nekik (akkor még nem volt mobiltelefonunk), a rendőrséget hívták, hogy eltűntem.
2019. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!