Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy közösségben Ti milyen...

Egy közösségben Ti milyen fajta embereket nem kedveltek (Részletek lent)?

Figyelt kérdés

Osztályteremben, irodában, stb...


Példát is tudnátok írni?


Pl ilyenekre gondolok, hogy


- Állandóan pörög, nem érzi, mikor kéne kicsit visszahúzódnia


- Állandóan beszél, énekel, stb., folyton csak őt hallani


- Állandóan panaszkodik


- Hipohonder


- Ha mindenki fázik, melege van, ha mindenkinek melege van fázik, ha vaksötét van, utálja a villanyt, stb.


Vagy bármi egyéb


Az is érdekelne hogy hogyan reagáltok ilyenkor pontosan? Rászóltok vagy inkább megtartjátok magatoknak a nemtetszéseteket? Kerülitelk az illetőt?


Ha az egész társaság agyára megy az illető, mennyire tud beilleszkedni a bandába?



2019. jan. 23. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A visszahúzódó házastársat, akivel 3 szót nem lehet váltani. Ott van de látványosan unatkozik, amikor pedig az összejövetel a csúcson van, ő akkor kezdi nyaggatni a párját, hogy induljanak már haza. Igazi buligyilkos.
2019. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1, ment a zöld kéz. Nagyon szépen köszönöma választ


A többiekét is szívesen olvasom majd :)

2019. jan. 23. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem látják meg mások jó tulajdonságait, helyette felruházzák az adott illetőt negatìv tulajdonságokkal.
2019. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A tudalékosokat,akik megpróbálnak mindent részletesen kikérdezni,belemenni a másik lelkivilágába.Továbbá a kétszínűeket akik mézes-mázasak másokkal,de vannak furcsa húzásaik, és tudnak meglepő dolgokat tenni.Mindkét esetben távolságot tartok,kevesebb kapcsolati eszközökkel élek, vagyis csökkentem velük a kommunikációt.Tőmondatokban válaszolok,róluk nem igazán érdeklődöm.Az általában hatásos szokott lenni.

Azokat se szeretem akik állandóan a saját gondjaikról beszélnek a másik emberről meg alap információt se tudnak megjegyezni pl. hogy őt épp mi foglalkoztatja, mivel küzd, mi bántja.

2019. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van olyan "barátnőm" aki azt se tudja hány éves vagyok,mikor van a születésnapom.Pedig állítólag barátok vagyunk.De a saját gondjairól mindig előszeretettel mesél,ha én hozok fel valamit üveges a tekintete átsiklik fölötte, annyira érdekli...
2019. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem kedvelem, aki nem veszi észre, hogy mennyire szánalmas, magas, sivítós hangon fel szeretné magára hívni a figyelmet, folyamatosan nyomatja, hogy adott témában mennyire okos (adott témában senki se kérdezett), mártírkodik, hogy ő emberekért mindig mennyi mindent megtett, hogy milyen nehézségeken ment keresztül az életben, bezzeg "másoknak könnyű minden", stb.
2019. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A hszugokat.

Legyen pörgős, panaszkodjon ha gondja van vagy ne beszéljük 2 mondatnál többet, ha nem szimpatizálunk.

De ne játsza meg, hogy kedvel, hogy érdeklődő. Ezek szerint a legrosszabbak. Nem bízhatsz bennük.

2019. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es: köszi a megvilágosítást,abból amit írtál,hogy valaki megjátssza, hogy kedvel, érdeklődő a saját esetemre is ráismertem az adott személlyel csak nem tudtam így megfogalmazni: egy szóval tényleg hazug az ilyen ember és jobb tőle távol maradni.Az ilyennek általában mögöttes céljai vannak.(4-es voltam)
2019. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki hangosan, ordítva beszél, nincs rendes beszédhangja.
2019. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1, Az egoistákat és a nyegle stílusúak nem jönnek be, akik lenézik a másikat; 2, Az egoisták egy részét provokálom, a nyegléket negligálom.
2019. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!