Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen fajta viselkedés...

Ez milyen fajta viselkedés lehet a részemről? Esetleg egy hirtelen ért rossz miatt jöhetett elő ez megint? Miért írhatok mindenkinek álmomban/alva? Olyasmi lehet ez, mint az alvajárás?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat, ha érthetetlenül fogalmaztam vagy hosszan ecsetellném a mondanivalómat! Volt pár éve egy nagyon rossz személyes élményem, ami után egy jó néhány napig nagyjából egy hétig álmomban írogattam SMS-eket illetve chaten különböző üzeneteket. Ez visszatért azóta, hogy teljesen váratlanul szakított velem a barátnőm vagyis körül belül 1 hete. Sosem tudtam jól aludni, de amióta látom és visszaolvasom, hogy milyen dolgokat írtam magamról (amilyeneket még az ellenségeimnek sem írnék, olyan durvákat) azóta olyan fáradt vagyok, hogy bármikor el tudok aludni. Csak ugye közben felkelek és írogatok. Szerintetek ez miért jöhetett elő? Nektek van valami ilyesmi alvászavarotok? Vagy tudtok ilyenről? Ez milyen emberi viselkedésre utal? Ennyire gyűlölhetem magamat? Esetleg ez a depresszió egyik formája lehet, amikor a tudatalattim utál? Voltam már depressziós is korábban. Előre is köszönöm szépen a normális, segítőkész válaszokat, sziasztok.

2018. szept. 11. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakember, pszichológus?

Miért nem kapcsolod ki a telefonod éjszakára? Vagy simán fel is kapcsolod álmodban?

2018. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam és igen, be is kapcsoltam magantól.
2018. okt. 14. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. Esetleg ha elrejtenéd a telefonod saját magadtól, vagy odaadnáf ejszakára lakótársnak/szülőnek/barkinek, aki veled lakik? Egyébként megoldódott már a probléma? Vagy tudod az okát?
2019. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!