Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egészséges ez a fajta törekvés...

Egészséges ez a fajta törekvés vagy már nem?

Figyelt kérdés

2000 fős településen élek. A szüleim mindig azt hitték, hogy megadják nekem, amit szeretnék, de azt kaptam csak meg, amit ők szerettek volna. Sokszor egyedül, magányosnak éreztem magamat, mert nem tehettem meg azt, hogy elmegyek moziba, mint mások, mert nem kaptam rá pénzt, nem mentünk el kirándulni, ha jobban akartam érezni magam és vettem valamit magamnak, kaptam a kérdést meg a leszídást, hogy mire vettem, hiva veszem fel, mikor. Havi 7000 Ft-ot kaptam, ebből kellett volna mindent fedezzek. Volt, hogy hónapokig nem mentem templomba se, mert nem volt csak egy ruhám és szégyeltem magam, hogy míg más lány mindig más ruhába jár, nekem egy van, pénzem nem volt venni, szüleim meg nem adtak, holott annyi pénzük volt, hogy ők se tudtak róla,mennyi.

Elhatároztam, hogy most, hogy elvégeztem a tanulmányaimat, kimegyek külföldre pár évre, de csak azért, hogy legyen pénzem magamra, hogy olyan autóz vegyek, amilyenre vágyom, hogy vegyek egy házat, és jól éljek. De persze nem szeretnék kinn maradni, csak azért és addig akarok kinn maradni, míg anyagilag megszedem magam annyira, hogy ha hazajövök átlag felett éljek itt.


2018. aug. 3. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kozmikus szabad akaratodnál fogva oda mész, és azt csinálsz amit akarsz.


Teljesen egészséges az önmegvalósítás iránti vágy.

2018. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor a szüleimmel éltem egy fedél alatt akkor engem sem támogattak különösebben. Aztán önállósodtam ahogy te is tervezed, és akkor mondogatták hogy a nővérem már elvitte az örökség részét, tehát a részemből azért én is vigyek el. Vagyis akkor adogattak mikor már nem is szorultam rá.

Úgyhogy ne lepődj meg ha miután külföldön jól keresel, majd a szülő meg elked tömni pénzzel. Valószínű érzi hogy ismét szeretné ha otthon a lánya lennél és nem az aki már kirepült a szülői fészekből.

2018. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Szerintem, a legtöbb embernek, vannak hasonló vágyai.
2018. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!