Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szürke egér lány is lehet...

Szürke egér lány is lehet népszerű?

Figyelt kérdés

Abba a nőtípusba tartozom, amit itt az oldalon csak "szürke egér" jelzővel szoktak illetni.

Sokan nevezik itt az ilyen nőket még igénytelennek, illetve olyannak, akit még akkor se venne észre egy férfi, ha véletlenül nekimegy az utcán.

Mindez azért furcsa nekem, mert én is beleillek a szürke egér kategóriába a külsőm miatt, tehát hogy természetes hatásúan sminkelek, nem festem a hajam, mivel egyenes, így vasalni sem szoktam. Ritkán veszek ruhát, emiatt nincs is sok, mivel nem is tudnám hol tárolni. A legtöbbet használtan veszem, de nem értem, mi baj lenne ezzel, hiszen fogtam már ki vadiúj 20 ezer forintos egyberuhát 600Ft-ért.

Nem szoktam szezononként selejtezni, így vannak olyan ruháim, cipőim, amit már évek óta hordok, és fogok is, míg tönkre nem megy.

Emellé még introvertált is vagyok, nem szeretek szórakozni járni (legalábbis nekem a szórakozás nem a bulizást jelenti), nem szeretek a középpontban lenni.

Ennek ellenére sosem volt gondom az ismerkedéssel kamasz korom óta, aki nekem tetszett, annak én is, olyankor is akadt, aki érdeklődött utánam, amikor anyagi okokból csak egy lyukas farmer meg egy levált talpú cipő volt a teljes ruhatáram.

Máig gyakran megszólítanak az utcán vagy bármilyen közösségben, megnéznek akkor is, ha csak egy farmer, póló meg sportcipő van rajtam.


Ennek ellenére itt az oldalon hasonló lányokra maximum olyan jelzők jönnek, hogy "büdöske", "hajléktalan", a "biztos csalja a párja egy igazi nővel", "biztos csak pótlék"....


2019. jan. 23. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha jól szopik, akkor lehet.
2019. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a kinézete miatt lesz valaki "szürke egér", hanem a személyiség is hozzátartozik. Én is ilyennek tartom magam (bár nem szeretem kategóriákba sorolni az embereket) és én valóban jelentéktelen vagyok minden társaságban, legtöbbször észre sem vesznek, nem igazán szólnak hozzám az emberek. Párkapcsolatok terén is ugyanígy vagyok, mivel nincs kiemelkedően szép arcom és testem (ami lehet, hogy neked van, ez is egy plusz), ezért a férfiak nem vesznek észre és ez ugyanígy volt iskolás koromban is. Volt olyan osztálytársam, aki érettségi előtt meghallotta a nevem és az volt a reakciója, hogy "az ki???". Szóval lehet, hogy neked szerencséd volt a genetikai lottón és természetesen is kiemelkedően szép vagy, vagy az introvertáltságod mellett olyan kisugárzásod van, ami vonzza az embereket.
2019. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jól belegondolok, nem lehet népszerű.A kérdésre reagálva.Mert a népszerű az, aki központi szerepet tölt be a közösségben.Ez általában nem egy "szürke egér"szokott lenni fiatalok között.

Felnőtt korban már esetleg igen, de ahhoz az kell, hogy a "szürke egér"magabiztos legyen, önbizalma rendben, beszédes legyen, szeresse önmagát, pozitív kisugárzása legyen, okos de nem okoskodó legyen és sorolhatnám.Akkor mégha egyszerűbb is kinézetre,elfogadják és népszerű lehet.

2019. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem a szürke egér definíciója nem az, ha valaki finoman sminkel és mondjuk nem rajzol magának 2 centi vastag fekete szemöldököt.

sem az, hogy jó cuccokat vesz olcsón turiból.

a szürke egér szerintem egyáltalán nem sminkel. van egy bocsánat, hogy élek arckifejezése, és nem feltétlenül olcsó ruhákban jár, viszont olyanokban, amelyek semmiféle ízlést nem tükröznek, csak azért vannak, hogy melegítsék/takarják a testét.

én speciel egyáltalán nem sminkelek, a ruháim nagy része valóban turis, de turiban csak a legjobb minőségű ruhákat veszem meg, és amúgy én is alig-alig vásárolok ruhát, és törekszem arra, hogy ha igen, akkor viszont jó anyagból való, örök darabokat vegyek. amiket gyakran magamra is szabatok egy varrónővel. De eszembe sem jut, hogy szürke egérnek gondoljam magam, sőt szerintem viszonylag feltűnő jelenség vagyok, mert nagyon jó szerintem az ízlésem :D de tényleg. és az alkatom is megvan hozzá, hogy csinos legyek mindig. szóval szerintem a lényeg, hogy a definícióval vagy eltévedve, mert nem ezektől lesz valaki szürke egér, amiket ide leírtál.

2019. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!