Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha öngyilkosok akarnátok...

Ha öngyilkosok akarnátok lenni, hogyan végeznétek magatokkal? Nem értem, hogy miért az akasztás a népszerű.

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 17:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én biztos nem merném megcsinálni, véletlen elbaltázok valamit, percekig fulldoklok.
2018. szept. 7. 17:21
 2/16 anonim ***** válasza:

Volt már kérdés és szerintem azért mert hirtelen elhatározásból jön. Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8766..


Ha valamiért előre eltervezném, akkor nagyon drága és nagyon érdekes tudatmódosítókra szavaznék egy tutibiztos szakadék szélén.

2018. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen szén-monoxiddal. Nem valami fájdalmas halál, egyszerűen csak legyengül az ember és meghal.
2018. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem ennék, és megvárnám, hogy az éhség helyretegye a fejem.
2018. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Én az akasztás mellett a magas helyekről leugrást se tudom felfogni.. Sose tudnék valahonnan leugrani.. Én csak tutibiztos gyógyszer kombinációját tudom elképzelni egy olyan helyen abol biztosan nem nyit rám addig senki míg hatnak.
2018. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Autóval, de leginkább motorral nagy sebességnél át húznám a kormányt a szembe sávba.
2018. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 Ez azért nem biztos halál. Lehet hogy leszakad a lábad és ott kínlódhatsz elég durván.
2018. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam valahol,hogy letezik az akasztasnak egy olyan módja,hogy elegendo finoman "ranehezedni". Eret kell elzarni magyaran szolva. Ez..de orok klasszikom a zuhanas.
2018. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szerintem felvágnám az erem. Vagy ha lehetőségem lenne rá, bevennék egy doboz altatót, de senki se szed a családban altatót, az orvos meg gondolom nem írja fel csak úgy.

Az akasztást azért nem csinálnám, mert félek a fulladástól, lehet, percekig ott agonizálnék. És ha még a halálom előtt megtalálnának és megmentenének, esélyes, hogy az oxigénhiányos állapot miatt meghülyülnék és a maradék éveimet úgy kéne eltöltenem, hogy egész nap csak nyáladzva vegetálok. Nem akarnám, hogy a családomnak gondoznia kelljen.

A magasból leugrás megint ugyanez a kategória, iszonyatosan tériszonyos vagyok és megint nem biztos, hogy rögtön meghalnék, ráadásul ha olyan magasból akarnék leugrani, az utcán kéne megtennem és nem akarnám ezzel sokkolni az embereket.

2018. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Olvasd el Popper P.: Hogyan öljük meg magunkat? c. örökbecsű művét. A témakörben kikerülhetetlen alapmű.
2018. szept. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!