Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan létesítsünk kapcsolatot...

Hogyan létesítsünk kapcsolatot azzal a fiúval, akit táborból ismerek?

Figyelt kérdés
Tökre tetszik ez a srác, de már vége a tábornak, tudok hol beszélni vele, de mivel nem kezdeményezett, gondoltam én ráírok, hogy mondjuk nem látta e az elhagyott dolgom. Mit írjak szerintetek?

2018. júl. 22. 17:04
 1/4 anonim válasza:

Először kezd azzal,hogy szia

Utána kérdezd meg tőle milyen volt a tábor, meg ilyenek és próbálj ne arról beszélni ami téged érdekel hanem amit ő érdekli ... Remélem nem jársz úgy mint én egy lánnyal.

2018. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked kellett volna kezdeményezni még ott a táborban és így lehetett volna egy szép nyaratok együtt. Kérdezd meg tőle hogy érezte magát a táborban és lenne-e kedve valamikor, valahol találkozni veled. Valószínűleg azt gondolta, hogy nem tetszik neked, azért nem mert odamenni.
2018. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Odajött, sőt, történtek is dolgok, de most nem ír. Pedig már több mint egy hete vége a tábornak
2018. júl. 22. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

nézd meg az érdeklődési köreit és utána áttérve rá .sokat tudsz már vele beszélni.ilyenkor ha sokat beszélsz már magától értetődöen közbe jönnek dolgok hogy ide mész oda mész,család,és lassan szépen kialakul egy ismeretség.és eldönhetitek mindketten

szeretnétek e tovább menni.

2018. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!