Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ha folyton...

Hogyan kezeljem ha folyton lenéznek mert csendesebb típus vagyok, és nem jár folyton a szám?

Figyelt kérdés
sajnos 18 év alatt mindenhol megkaptam hogy miért nem beszélek sokat holott tudok én is beszélgetni ha van miről de az üres szócséplés nem az én műfajom és ez miatt sokan elítélnek és megpróbálnak megváltoztatni
2019. jan. 24. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
és miért lenézés lenne ez ha szóvá teszik?
2019. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Aki igazán ismer, az tudja, hogy lehet veled beszélgetni, a többiekkel pedig ne foglalkozz.
2019. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

"Az igaznak elmèje,meggondolja,mit szòljon."

Ez egy ige a bibliábòl.

Az a helyes ès bölcs,ha keveset beszèlsz.

2019. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Velem is ugyanez van, akik megpróbálnak megváltoztatni, ők nem a barátaid, nem haverjaid, ők senkik! Hiába adják a szemedbe a hamis mosolyt! Te nem vagy hülye és tudod, hogy szarba sem néznek téged! Ne foglalkozz velük! Az ilyen emberekkel ne foglalkozz, ne is erőltesd! Mert ők nem akarnak téged megismerni, mivel szerintük te csak egy csendes kis unalmas fazon vagy.. nem érdekled őket! Az ilyen embereket messziről kerüld! Ha viszont úgy érzed emiatt megpróbállnak lenyomni, hierarchikus értelemben, nem tisztelnek, kóstolgatnak, észreveszed a gúnyos tekintetet, nem a neveden szólítanak, szavadba vágnak, akkor lépj!!! 😠 B*ssz bele a falba egy olyat, hogy beremegjen, aztán kussoltass el mindenkit! Mond el nekik a frankot, hogy még egy ilyen és a fejüket letéped! Mond el nekik, hogy attól mert te csendesebb típus vagy még nem vagy kevesebb, nem vagy butább, sem kevésbé rátermett!!! Nekem eddig ez segített, bár mondjuk én idegbeteg is vagyok, de utána általában már máshogy néznek rám. Nagyon utálom és rosszul is esik, amikor valaki elkezedi rólam pketykalni, hogy csendes vagyok meg ilyesmi anyád csendes az!!! Csak még nem ismersz ezért hiszel annak! De ha az is vagyok akkor sem egyenlő azzal, hogy visszahúzódó, vagy felénk.. nem foglalkozz ezekkel! Ezek az emberek csak ítélkeznek feletted! Ez olyan, mint amikor az x-faktorba bemegy egy vékony hangú, alkatú fazon aztán kinevetik! Aztán olyat énekel, hogy a végén állva tapsolnak! Na akkor kéne mindet egytől egyig fejbelőni! De utálom én is ezt amúgy!! 😠 Ne foglalkozz ezzel, ha meg túlléptik a határt lepj!
2019. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!