Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplanál nincsen széria szám...

Alaplanál nincsen széria szám és típus szám. Hp 630 alaplapot rendeltem eBay-en. Minden szép és jó, csak az elején feldob egy olyan képet, hogy se széria szám, és se típus szám. "ENTER" gombbal lehet továbbléptetni. Hogy lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

#szériaszám #hp630 alaplap
2015. márc. 26. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Kaptam egy olyan infót, hogy lopott az alaplap és kiütöttek róla mindent,hogy ne lehessen későbbiekbe megtalálni.

Ezt a képernyőt dobja fel az elején : [link]

2015. márc. 26. 10:06
 2/6 Tengor ***** válasza:

Nincs kizárva, hogy ez állna mögötte, bár nem hallottam még olyanról, hogy a rendőrség nézegetné a szériál számokat a lefoglalt gépeket.

Lehet, hogy csak frissítették a BIOS-át v. ilyesmi és az ütötte ki ezeket az infókat.

2015. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos ilyen menüpont nincsen nekem és nem is dob fel semmit :(
2015. márc. 27. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg írni HP supportnak, legfeljebb biztosítanak róla, hogy ezért nem érdemes ebayről vásárolni ilyeneket. Mindenesetre jó lenne, ha kiderülne valami róla, mert engem is érdekelne, mert új információ lenne.
2015. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Várom a Hp-től a választ! Lehet használni...hibátlan,csak az elején ENTER gomb lenyomásával megy tovább.

Amint megérkezik a Hp-től a válasz akkor küldöm!

2015. márc. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!