Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy mintha a...

Miért érzem úgy mintha a társadalom szelektált volna engem?

Figyelt kérdés
Egész életemben ezt éreztem. Ez vezet folyton a depressziómhoz. Mit csináljak ezzel az érzéssel?
2019. jan. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberekre gondolsz? Hogy mintha senki sem venne észre mintha senkinek sem lennél fontos!?
2019. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,valami olyasmi. Hogy folyton elutasítanak,bármit is teszek értük.
2019. jan. 25. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az embernek magáért kell bármit tenni. Ez a legfontosabb lecke. Ha tőlük vársz valamit, akkor csak szenvedni fogsz, ha nem teljesül, amit szeretnél, emellett a boldogságod az ő kezükben lesz. Tehát csak magadért kell bármit tenni.
2019. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne másnak, hanem magadnak felelj meg. Értem ezt a tanulásra, a munkára, stb. Minden ember teljesítménye más és más, vannak a feladatok, amiket el kell végezni. Ne máshoz hasonlítsd a teljesítményedet, a tudásodat.

A másik meghogy szelektálj. Szelektáld, hogy ki mint mond, gondol rólad, mert nem feltétlen az a jó, aki csak jó mond a másikról, de se nem az, aki csak negatívat.

2019. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem.. én se kellenék egy mai fajta lánynak se.
2019. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!