Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen érzéketlen?

Csak én vagyok ilyen érzéketlen?

Figyelt kérdés

Szó szerint nem érzek semmit, nem vagyok ideges,nem örülök,nem vágyódom és még sorolhatnám.


Csak vagyok nagyon bonyolúltá teszi az életem összes részét ez.


Nagyon sokszor gondolkodom és a környezetem is azt mutatja, hogy én egyedül vagyok ilyen.


És ezért tettem fel a kérdést itt...26f


2019. jan. 25. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Jo neked igy talan konnyebben tul veszelhetsz dolgokat...nem gondolom hatranynak maximum szerelmi eletben..

en meg tul lelkis vagyok... es engem meg ez hatraltat, nagyon magamra tudok venni sok mindent..24L

2019. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Volt ilyen időszakom nekem is, olyan 4-5 évig tartott. Aztán valahogy elmúlt. Aminek nagyon nem örülök. Azóta stresszelek, ideges vagyok, szorongok. Jobb volt az érzéketlenség.
2019. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Csodálatos hópihe vagy, jaaa nem is pszichopata...istenem minden második kamasz az akar lenni.
2019. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!